«AkzoNobel» zīmols «Sadolin» ir vadošais augstākās kvalitātes krāsu zīmols pasaulē. Pamatojoties uz tirgus vajadzību labu izpratni un jaunākajām tehnoloģijām, mūsu mērķis ir bagātināt cilvēku dzīvi tā, lai vizuālais prieks apvienotos ar ilgstošām rūpēm par savu apkārtni. Uzņēmumā «Sadolin» ir izstrādātas tonēšanas sistēmas. «Sadolin» piedāvā pilnīgu iekštelpu un ārpustelpu krāsošanas risinājumu no sākotnējā virsmas sagatavošanas posma līdz pat izvēlētā toņa pēdējai krāsas kārtai. Mūsu spēcīgā puse ir krāsas toņa pastāvīgums un kvalitāte, un visi klienti var būt pārliecināti, ka krāsa, kuru viņi atnes uz mājām, ir tieši tā pati, par kuru ir samaksāts.

Koncerns «AkzoNobel»

«AkzoNobel» ir pasaules vadošais krāsu un apdares materiālu uzņēmums un lielākais speciālo ķimikāliju ražošanas uzņēmums. «AkzoNobel» piegādā dažādiem uzņēmumiem un patērētājiem visā pasaulē inovatīvus produktus un cenšas izstrādāt ilgtspējīgus risinājumus, ņemot vērā klientu vēlmes. Produktu klāstā ir tādi labi pazīstami zīmoli kā «Dulux», «Sikkens», «International» un «Eka». Koncerns «AkzoNobel», kura galvenais birojs atrodas Amsterdamā (Nīderlande), pastāvīgi ieņem līderpozīcijas ilgtspējības jomā. Darbojoties vairāk nekā 80 valstīs, tā 50000 darbinieki visā pasaulē cenšas piedāvāt vadošos produktus un tehnoloģijas, lai apmierinātu augošās prasības strauji mainīgajā pasaulē.

«AkzoNobel» darbība Baltijas valstīs un Ukrainā

1987 gadā, vēl padomju laikā, tika izveidots uzņēmums «EKE Sadolin S.P.». Tas bija pirmais pēckara laika uzņēmums Igaunijā ar ārzemju partnerību. Līdz ar Igaunijas uzņēmuma attīstību «ES Sadolin AS» 1995. gadā kļuva par starptautiskā koncerna «AkzoNobel» dalībnieku. Tāpēc «Akzo Nobel Baltics» var apgalvot, ka ir vecākais uzņēmums, kas darbojas kā akciju sabiedrība Igaunijā.

Tagad koncerns «AkzoNobel» ir apvienojis visas Baltijas reģionā un Ukrainā strādājošās filiāles savā Igaunijas uzņēmumā, un kopš 2011. gada tā nosaukums ir «Akzo Nobel Baltics AS». Baltijas valstīs «AkzoNobel» darbojas dekoratīvo krāsu un speciālo apdares materiālu jomā.

Igaunijā koncernam «AkzoNobel» ir galvenais birojs Tallinā un ražotne Raplā. «Akzo Nobel Baltics AS» ir meitas uzņēmumi Latvijā un Lietuvā, kā arī pārstāvniecība Ukrainā.

Mēs cenšamies būt tirgus līderi ne tikai attiecībā uz uzņēmuma lielumu, bet arī attiecībā uz kvalitāti, inovācijām un ilgtspēju.