Ietaupi laiku un padari krāsošanas darbus vienkāršākus ar mūsu ekspertu mājokļa iekārtošanas idejām un krāsošanas padomiem.

10 padomi no iekārtošanas ekspertiem

Padari darbus vienkāršus ar mūsu ekspertu krāsošanas idejām.

1) Esi sagatavots. Ir vērts veltīt pāris stundas visu nepieciešamo materiālu savākšanai. Ja turēsi visus rīkus pa rokai, krāsošanas darbi būs vienkāršāki un aizņems mazāk laika.

2) Kvalitātei ir nozīme. Turies pa gabalu no sliktas kvalitātes krāsas. Ar tām sienas vajadzēs krāsot vairākās kārtās, un beigu rezultāts bieži vien var izskatīties nelīdzens.

3) Iegādājies otas. Ieguldi līdzekļus kvalitatīvā sintētiskā 5 cm saru otā, lai sasniegtu precizitāti.

4) Pievērs uzmanību malām. Tas nozīmē rūpīgu krāsošanu kaktos, griestu stūros, virs grīdlīstēm un ap logiem un durvīm pirms pāriešanas pie lielākajiem sienu laukumiem. Tev šīs darbības jāatkārto katrai sienai, pirms pārej pie nākamā soļa, lai nodrošinātu, ka krāsa pareizi saplūst.

5) Sāc rullēt. Tev vajadzēs 17 cm krāsošanas rullīti sienām, un, ja Tev ir radiatori vai šauri sienas laukumi, kas jākrāso, ir vērts iegādāties arī mazu rullīti. Ja Tavs rullītis ir jauns, pirms krāsošanas izmazgā to ziepjūdenī, lai atbrīvotos no pūkām.

6) Izvairies no nopilējušas krāsas. Vai uztraucies, ka krāsa nopilēs no otas? Iemērc otas lejaspusi krāsā un piesūcini to, tad viegli pasit to pret bundžas malu, lai atbrīvotos no liekās krāsas.

7) Krāso burtus. Ja ar rullīti krāso lielu laukumu, sākumā uz sienas uzkrāso burtu „W“, tad piepildi to ar burtu „M“, nenoņemot rullīti no sienas. Tas nodrošinās vienmērīgu pārklājumu.

8) Atstāj logus vēlākam laikam. Nesatraucies, ja uz logiem trāpa krāsas triepiens. Vienkārši sagaidi, kad tā nožūs, un noņem to ar krāsas skrāpi.

9) Saglabā otas svaigas. Kamēr otas un rullīšus nelieto, glabā tos spainī, kas pārklāts ar mitru drānu, lai tie neizžūst.

10) Tīri darba gaitā. Turi tuvumā tīru, mitru drānu un noslauki nevajadzīgo krāsu uzreiz pēc tam, kad tā nonākusi uz virsmas. Noslauki virsmu ar papīra dvieli, lai tiktu vaļā no liekas krāsas kārtas. Uzkopšana krāsojot palīdzēs samazināt tīrīšanas darbu ilgumu beigās.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer