Vai vēlies noalgot profesionālu krāsotāju vai dekoratoru? Seko mūsu ieteikumiem, kā atrast tādu, kam vari uzticēties.

Kā izvēlēties krāsotāju

Algo krāsotāju vai dekoratoru? Kā atrast uzticamu?

1) Pirms meklē vietējos sludinājumus internetā vai lūdz draugu ieteikumu, ir svarīgi novērtēt darbu. Sastādi krāsojamo virsmu un vietu sarakstu, iekļauj arī nepieciešamos sagatavošanas darbus. Tas palīdzēs krāsotājam izveidot precīzu piedāvājumu.

2) Ievāc piedāvājumus no vismaz trim krāsotājiem, un, ja iespējams, ļauj viņiem Tevi apciemot, lai klātienē apskatītu paredzēto darbu. Svarīgi piedāvājumā iekļaut visus darba posmus, tai skaitā sagatavošanas darbus.

3) Nebaidies uzdot jautājumus. Kurš būs atbildīgs par mēbeļu pārvietošanu un pārklāšanu, kā arī beigu tīrīšanas darbiem? Vai viņu darbiem ir garantija? Vai krāsotājam ir veselības apdrošināšana? Vai krāsotājs var uzrādīt ieteikumus no iepriekšējām darba vietām? Kāds ir krāsotāja ieteiktais darba grafiks?

4) Pārbaudi, kurš nodrošina krāsu. Ja to dara krāsotājs, pajautā, vai viņš izmantos Sadolin krāsu.

5) Visbeidzot, uzticies savai intuīcijai. Labam profesionālam krāsotājam jābūt kārtīgam, pieklājīgam, lietišķam, jāierodas laikā un jābūt gatavam atbildēt uz jautājumiem un piedāvāt ieteikumus. Viņam ar Tavu mājokļa iekārtošanas projektu jābūt tikpat aizrautam kā Tev.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer