Līdzīgi kā cepot torti, arī veiksmīgas mājokļa krāsošanas rezultāts slēpjas rūpīgā plānošanā un sagatavošanā.

Kā pieņemt mūsu izaicinājumu izkrāsot vienu telpu dienā

Seko mūsu ceļvedim, lai problemātisko istabu izkrāsotu rekorda cienīgā laikā.

“Beidzot esmu saņēmies paveikt atliktos krāsošanas darbus, taču kā lai izkrāsoju telpu vienā dienā?”

Mēs jau esam izpētījuši, kā uzsākt iekārtošanas procesu pēc stresa pilnas pārcelšanās, un tagad ir laiks uzrotīt piedurknes un ķerties pie otas!

Līdzīgi kā cepot torti, arī veiksmīgas mājokļa krāsošanas rezultāts slēpjas rūpīgā plānošanā un sagatavošanā. Taču nezaudē savu mērķi: skaisti nokrāsotu istabu ar lepnumu gribēsi izrādīt radiem un draugiem, kas ierodas ciemos.

Vai vēlies uzzināt, kā to izdarīt? Vienkārši seko mūsu ceļvedim:

Ja vēl neesi lejupielādējis mūsu Sadolin lietotni Visualizer, izdari to tagad un izvēlies krāsu un preces no Sadolin krāsu paletes.

Pirms sāc

1. Tiec vaļā no nekārtības

Tiec vaļā no atlikušajām mantu kastēm un iznes vecās mēbeles, kurām nepietiek vietas. Visu, kas palicis, pārvieto telpas vidū un apsedz ar pārklāju.

Vai vēlies uzzināt, cik daudz krāsas Tev būs nepieciešams? Izmanto Sadolin krāsas kalkulatoru

2. Uzzini, cik daudz krāsas Tev būs nepieciešams

Tiklīdz esi izvēlējies savu krāsu, atrodi to Sadolin vietnē un vienkārši ievadi telpas izmērus Sadolin krāsas kalkulatorā. Mēs aprēķināsim, cik daudz krāsas Tev būs jāpērk.

3. Iegūsti darbam nepieciešamos darbarīkus

Apskati, vai esošās otas, rullīši un trauki ir pilnīgi tīri. Ja tie nav tīri, iekļauj tos savā iepirkumu sarakstā līdzās labai līmlentei un izvēlētajai Sadolin krāsai.

Notīri un sagatavo sienas

Krāsošanas diena

1. Notīri un sagatavo sienas

Mazas plaisas un caurumus aizpildi ar tepi un ļauj tai nožūt, tad maigi apstrādā ar smilšpapīru un noslauki ar mitru drāniņu. Tad uzmanīgi aplīmē līmlenti apkārt laukumam, kas jākrāso.

2. Ķeries pie krāsošanas

Sākumā izmanto mazu otiņu, lai iesāktu un nokrāsotu pāris centimetru platu joslu gar malām, pēc tam pārējo laukumu krāso ar rullīti.

3. Izbaudi! Tagad apsēdies un vēro, kā žūst krāsa, iemalkojot pelnītu tējas tasi!

Popularākais ieteikums Ja Tev pietiek laika uzklāt tikai vienu krāsas kārtu, pārliecinies, ka Tavs rullītis ir labi pārklāts ar krāsu, taču ne pārsūcināts, un ievēro uz bundžas norādītos krāsas šķīdināšanas ieteikumus.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer