Sadolin Visualizer ļauj radīt virtuālu priekšstatu par telpas izskatu pēc krāsošanas, tādējādi vari vienkārši parādīt savas idejas krāsotājam.

Kā sarunāties ar krāsotāju

Panāc vēlamo jaunā mājokļa izskatu ar noderīgiem padomiem par to, kā vislabāk sadarboties ar krāsotāju.

“Sava mājokļa nokrāsošanai es algoju krāsotāju. Kā varu būt pārliecināts, ka viņš paveiks darbu tā, kā es vēlos?”

Kad runa ir par mājokļa krāsošanu, galvenais ir saziņa.

Ja vēlies, lai krāsotājs pārvērš Tavas jaunās mājas par sapņu mājokli, Tev jābūt ļoti konkrētam, lai izvairītos no pārpratumiem darba gaitā.

Šeit esam izveidojuši parocīgu ceļvedi par to, kā noalgot īsto krāsotāju un ko viņam teikt:

Ja Tev ļoti patīk, kā nokrāsots drauga mājoklis, mēģini iegūt krāsotāja kontaktinformāciju. Lai arī kā atrodi krāsotāju, pirms viņa algošanas Tev noteikti jāapskata daži viņa darba paraugi.

1) Lūdz ieteikumus

Pirms runā ar krāsotājiem, apvaicājies pazīstamiem un uzticamiem cilvēkiem, vai viņi var ko ieteikt.

Ja Tev ļoti patīk, kā nokrāsots drauga mājoklis, mēģini iegūt krāsotāja kontaktinformāciju.

Lai arī kā atrodi krāsotāju, pirms viņa algošanas Tev noteikti jāapskata daži viņa darba paraugi.

2) Satiecies ar krāsotāju klātienē

Jo ciešākas attiecības starp Tevi un krāsotāju, jo vairāk ticams, ka viņš sapratīs Tavu vīziju un to piepildīs.

Sarunā laiku, kas krāsotājam ērts, lai apmeklētu Tavu mājokli un pārrunātu, ko tieši Tu vēlies, sarunā norādot konkrētas detaļas.

Jo ciešākas attiecības starp Tevi un krāsotāju, jo vairāk ticams, ka viņš sapratīs Tavu vīziju un to piepildīs.

3) Parādi krāsotājam, ko vēlies

Izskaidrošana ir svarīga, taču praktiska savu vēlmju parādīšana krāsotājam ir labākais veids, kā pārliecināties, ka viņš visu izdarīs pareizi.

Šajā laikā ir vērts arī sarunāt, cik ilgu laiku darbs aizņems un kādos laikos krāsotājs strādās Tavās mājās. Vienojies par darba sākšanas un beigšanas laiku, precizē, kurās dienās viņš strādās un vai strādās arī brīvdienas.

4) Izrēķini, cik daudz krāsas būs nepieciešams

Vienmēr ir laba doma pašam izrēķināt nepieciešamo krāsas daudzumu, pirms iegūsti aprēķinus no krāsotāja. Tas ir vislabākais veids, kā iegūt pārliecību, ka Tu maksā atbilstošu cenu par darbu.

Sadolin interneta krāsu kalkulators var Tev palīdzēt to izdarīt dažu sekunžu laikā. Tiklīdz esi atradis izvēlēto krāsu Sadolin vietnē, vienkārši ieraksti telpas izmērus, kā arī durvju un logu skaitu, un kalkulators Tavā vietā paveiks visu grūto darbu.

Iespējams, Tu neesi vienmēr uz vietas vai pieejams laikā, kad krāsotājs strādā, tādēļ noteikti atstāj viņam detalizētu darāmo darbu sarakstu, lai viņš tajā var atzīmēt padarīto darba gaitā.

5) Sastādi sarakstu un pārbaudi tā izpildi

Iespējams, Tu neesi vienmēr uz vietas vai pieejams laikā, kad krāsotājs strādā, tādēļ noteikti atstāj viņam detalizētu darāmo darbu sarakstu, lai viņš tajā var atzīmēt padarīto darba gaitā.

Noteikti pārlasi sarakstu, kad esi to uzrakstījis, lai pārliecinātos, ka viss ir tieši tā, kā tam jābūt — neuzmanības kļūdas dēļ Tavas guļamistabas vietā kādā noteiktā krāsā var tikt izkrāsota vannas istaba!

Iekļauj krāsu sarakstu sava krāsotāja darāmo darbu sarakstā, lai viņš to var apskatīt, kad vien nepieciešams.

6) Sniedz konkrētu informāciju par krāsām

Pasaki krāsotājam precīzu vēlamās krāsas nosaukumu un preces kodu, lai izvairītos no jebkādas pārpratuma iespējas.

Iekļauj krāsu sarakstu sava krāsotāja darāmo darbu sarakstā, lai viņš to var apskatīt, kad vien nepieciešams.

7) Izvēlies īsto krāsas veidu un virsmu

Krāsas virsma var spēcīgi ietekmēt to, kā tā izskatās uz sienām vai mēbelēm, ko krāso. Pārliecinies, ka krāsotājs precīzi zina, kādu vēlies redzēt katru no nokrāsotajām virsmām, un pieraksti to viņa darāmo darbu sarakstā.

Paturi prātā, ka noteiktās telpās varētu būt jāizmanto īpaši krāsas veidi, piemēram, pelējuma izturīga [krāsa vannasistabā] (https://www.sadolin.lv/lv/products/vatrum) vai traipu izturīga krāsa virtuve.

8) Pārbaudi darbu, pirms viņš aiziet

Tiklīdz darbs pabeigts, kārtīgi apskati rezultātu, kamēr krāsotājs vēl ir uz vietas. Vai esi pilnībā apmierināts ar virsmām? Vai ir palikuši kādi nelieli krāsas laukumiņi, kurus Tu gribētu pielabot? Ja tā ir, pasaki to krāsotājam, pirms viņš ir sapakojis savas otas.

Populārākais ieteikums

Neliela krāsojamās telpas plāna uzskicēšana ir noderīgs veids, kā izvairīties no kļūdām. Tev nav jābūt talantīgam māksliniekam — vienkārši iekļauj svarīgākos objektus, piemēram, sienas, durvis un logus, un pievieno bultiņas, kas norāda uz krāsām un virsmām, ko vēlies katrā vietā.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer