Vai dekorē zēna istabu? Rīkojies drosmīgi. Izmantojot vienkāršus līmēšanas paņēmienus, ģeometriskus rakstus un šablonus apvienojumā ar spilgtu krāsu paleti, vari radīt enerģisku un iedvesmojošu telpu, kas viņam patiks.

Toņi, kas liek pieķerties pie stūres

Vai tā būtu braukšana pa trasi vai rotaļlietu pārvadāšana, zēniem nekad nebūs gana auto. Izmantojot svaigas, enerģiskas krāsas apvienojumā ar stilīgiem šabloniem, vari izveidot ceļmalu pa visu bērnistabas sienu. Tā būs bērnistaba, kas ļauj nokļūt no punktā A līdz punktam B.

Mēs nolēmām pārbaudīt mūsu Sadolin Easycare krāsu ar novatorisku traipu novēršanas tehnoloģiju. Aplūko tās panākumus šeit:

Neliels piedzīvojums

Aplūko, cik vienkārši izveidot piedzīvojumu tēmu bērnistabā savam zēnam

Piedzīvojumi brīvā dabā ar šo drosmīgo istabas iekārtojumu. Izmantojot pelēko un dzelteno toņu paleti, iespējams radīt kalnus, gudri lietojot līmlenti. Bet kā ar sauli? Vienkārši pievieno svītru! Tu būsi pārsteigts, cik viegli ir pārveidot istabas stūri par nometni mazajiem pētniekiem.

Noskaties mūsu padomu videoklipu ar vienkāršiem soļiem, kā radīt šo izskatu.

Satriecoša ar vienkāršām krāsām

Izmanto vienkāršu krāsu shēmu, lai radītu unikālu un drosmīgu izskatu zēna istabai

Vai nevēlies radīt konkrētu tēmu? Vari radīt brīnišķīgu jaunu izskatu zēna istabā, vienkārši izmantojot spilgtas, drosmīgas krāsas. Pamēģini nokrāsot sienas spilgti zilā vai laima zaļā tonī, pēc tam dekorē galdu vai plauktus ar papildinošu toni. Tas ir viegls veids, kā radīt bērnistabu, kas ir jautra, enerģiska un pilnībā unikāla.

Vai vēlies pamēģināt klasiskas krāsas ar negaidītu pavērsienu? Aplūko mūsu idejas par iecienītu krāsu izmantošanu bērnistabās Iecienītās krāsas bērnistabām.

Varonis nokrāsās

Supervaroņu tēma ir jautrs un vienkāršs veids, kā dekorēt zēna istabu

Pienācis laiks izglābt pasauli ar šo super bērnistabas ideju. Fonā tumši zilas debesis, melnas ēkas un mazliet spilgti dzeltenu akcentu rada satriecošu pilsētas ainavu. Šī istaba ir lieliski piemērota zēniem, kas pārlec no ēkas uz ēku vai traucas cauri pilsētas debesīm, lai izglābtu pasauli.

Vai vēlies izmēģināt kaut ko vienkāršāku? Aplūko, kā apļus 4 veidi, kā izmantot apļus bērnistabā iespējams izmantot vieglai bērnistabas pārveidošanai.

Aktuālās krāsas