Krāsas, kuras izvēlies savam mājoklim, ne tikai parāda Tavu personību, bet ietekmē arī noskaņu. Noteiktu krāsu apvienošana ar dabīgiem materiāliem var palīdzēt radīt veselīgu un ekoloģisku vidi. Lai gan ideja par ziedu toņu paleti var atsaukt atmiņā plaukstošu ziedu spilgtos un intensīvos toņus, panākumu atslēga slēpjas dabīgā neitralitātē.

Telpas sajūtas radīšana

Izmanto mierīgus toņus, ko iedvesmojusi daba, lai radītu plašuma sajūtu

Klusināti ceriņkrāsas un rozā toņi ir lieliski piemēroti viesistabas pārvēršanai par nomierinošu svētnīcu. Mierīgie toņi papildina cits citu un rada plašuma sajūtu. Apvienojumā ar balto krāsu šīs krāsas rada agra rīta spilgtuma sajūtu. Šāda kombinācija padara dzīvākus telpaugus, jo spilgtie zaļās krāsas toņi kontrastē ar apkārtējām neitrālajām krāsām.

Svarīgs padoms. Ieviešot mājoklī telpaugus un izmantojot ūdens bāzes krāsas uz sienām, vari uzlabot gaisa kvalitāti.

Tavs slepenais dārzs

Romantiskā un noslēpumainā

Kontrastējoši toņi kā violetā pasteļkrāsa un pelēcīgs piparmētru tonis rada dārza noskaņu. Neitrālo krāsu iedarbība ir to spēja izcelt gaišos toņus telpā un padarīt telpu plašāku.

Zemes brūnie toņi un koka mēbeles bagātina dārza efektu, tikmēr spīdīgi baltie toņi līdzsvaro neuzkrītošos toņus. Ziedu apdruka un telpaugi sniedz papildu mājienu par ārtelpām, radot Tavu privāto slepeno dārzu.

Svarīgs padoms. Izmantojot neuzkrītošus toņus, Tu esi mazāk atkarīgs no spēcīga apgaismojuma, lai atvērtu un izgaismotu telpu. Ietaupi savu naudu un planētas enerģiju

Nokrāsu miera osta

Uzbur rāmu noskaņu ar dūju pelēkas un krēslas rozes krāsu sajaukumu.

Visās telpās nav nepieciešamas kontrastējošas krāsas. Miera iemiesojumu sniedz arī vienmērīgums. Dūju pelēkais tonis apvienojumā ar krēslas rozes toni rada lielisku fonu šajā guļamistabā. Sudraba, sārti violetu un krēmkrāsas toņu izmantojums rada apskaidrības un miera sajūtu.

Svarīgs padoms. Dabisku materiālu drapēriju, telpaugu un ziedu rakstu gultasveļas papildinājums piešķir tekstūru un izceļ paletes dabas iedvesmoto motīvu.

Dabiski piesātināta

Asprātīgas krāsošanas metodes var palīdzēt atsvaidzināt vecās mēbeles, lai tās iederētos Tavā dzīvesstilā.

Ziedu krāsu toņus var izmantot neparastos savienojumos, lai radītu veldzējošu, nomierinošu mājokļa vidi. Klusināti violeti un priežu zaļie toņi atgādina par mežu, ko papildina koka mēbeles vai grīdas. Tumšas detaļas izceļ violetās krāsas piesātinājumu, joprojām saglabājot to smalkumu.

Svarīgs padoms. No atjaunojamiem materiāliem, piemēram, koka, izgatavotu mēbeļu iegāde ir lielisks veids, kā iegūt dabas iedvesmotu interjeru un saudzēt planētas vidi.

Rūpīgi izvēlētām krāsām un dabas iedvesmotām paletēm ir pozitīva ietekme uz Tevi un Tavu mājokli. Lai palīdzētu radīt labvēlīgu ekoloģisko ietekmi uz mūsu planētu un krāsotu efektīvāk, izlasi mūsu padomus par to, kā paveikt vairāk, izmantojot mazāk krāsas.

Aktuālās krāsas