Mežs, pirātu kuģis vai pat kosmoss — bērni var radīt brīnišķīgas pasaules, ko izspēlēt pat vienkāršāko sienas rakstu iedvesmoti. Uzzini, kā apļi var palīdzēt veicināt bērnu iztēli.

Savieno punktus, lai iegūtu apļus

Vēlies kaut ko mūsdienīgu un stilīgu? Izmēģini šobrīd aktuālo skandināvu dizainu, kur spilgtas formas elementi izceļas uz neitrāla fona.

Noskaties mūsu padomu videoklipus, lai redzētu, cik viegli ir izveidot apļus.

Zvaigžņu lietus no apļiem

Izmanto apļus, lai radītu kosmosa tēmu bērnistabā

Lidojiet uz mēnesi no šīs kosmosa tēmai atbilstoši iekārtotās bērnistabas. Sākumā radi tumši zilu fonu un pēc tam pievieno planētas un zvaigznes, kā dažādu izmēru apļus zemes pelēkos un dzeltenos toņos. Tas ir vienkāršs veids, kā savu mazo astronautu nogādāt kosmosā. 3… 2… 1… Starts!

Vai tavā ģimenē ir mazs piedzīvojumu meklētājs, supervaronis vai sacīkšu braucējs? Aplūko mūsu idejas lieliskai zēnu istabai. 4 lieliskas zēnu istabas idejas.

Brīžos, kad rotaļas rada netīrību, mūsu mazgājamā un izturīgā Sadolin Easycare krāsa ar novatorisku traipu novēršanas tehnoloģiju ir ideāls risinājums. Mēs esam to arī pārbaudījuši:

Istaba pilnā plaukumā

Izmanto apļus, lai radītu koku uz bērnistabas sienas

Dabas elementi bērnistabā ar šo jautro koku motīvu. Lielus apļus iespējams izmantot, lai radītu koka formu, bet mazākus apļus augļiem vai ziediem. Tas ir vienkāršs, radošs veids, kā padarīt bērnistabas sienas spilgtākas ar nelielu daudzumu krāsas.

Vai esi apguvis apļu krāsošanu? Aplūko, ko var panākt ar svītrām 4 veidi, kā izmantot svītras bērnistabā un ģeometriskām formām 4 veidi, kā izmantot ģeometriskas formas bērnistabā.

Lielāks ir labāks

Neparasts akcents ar apli uz bērnistabas sienas

Vai pietrūkst laika? Izmēģini uzkrāsot lielu apli, lai padarītu sienu jautrāku. Izvēlies krāsu, kas izceļas uz pašreizējās sienas fona, un aiziet! Ar dažiem interjera elementiem, kas papildina apļa toni, bērnistaba izskatīsies kā jauna jau pēc neilga brīža!

Ja meklē papildu iedvesmu, kāpēc gan nepadarīt bērnistabu līdzīgu debesīm 4 brīnišķīgas meiteņu istabas udejas.

Aktuālās krāsas