Lai iegūtu asas līnijas un satriecošus motīvus uz sienām, nav nepieciešams grāds matemātikā. Pilnībā pretēji, tāpēc paņem mazliet līmlentes un esi radošs. Iedvesmojies no mūsu burvīgajām ģeometriskajām formām un aplūko, cik viegli to var izdarīt, noskatoties pamācību video. Tas ir lielisks veids, kā padarīt bērnistabu interesantāku.

Spoguļu motīvi

Tu vari būt neuzbāzīgs ar lielām, spilgtām formām. Koncentrējoties uz vienu bērnistabas stūri, atspoguļo motīvus un toņus no mēbelēm, lai iegūtu saskaņotu izskatu. Maigas, neuzbāzīgas sienas tam ir vislabāk piemērotas, un tavas radošās izpausmes patiešām izskatīsies lieliski.

Bērni vienmēr būs bērni, tāpēc sienām ir nepieciešama papildu aizsardzība. Kāpēc neizmēģināt mūsu mazgājamo un izturīgo Sadolin Easycare krāsu ar novatorisko traipu novēršanas tehnoloģiju?

Izteiksmīgi un spilgti

Uzkrāso ģeometriskās formas uz bērnistabas sienām.

Izmanto šo triku, lai radītu īpašu akcentu bērnistabā, kas paver telpu starp gultu un griestiem. Neatkarīgi no krāsām, kādās krāso sekcijas, leņķi sniegs telpas sajūtu. Tā nav zinātne, taču tas ir gudrs gājiens!

Vēlies izmēģināt citu formu? Aplūko mūsu idejas par apļu izmantošanu bērnistabā 4 veidi, kā izmantot apļus bērnistabā.

Rotaļīgi raksti

Padari bērnistabas plauktus un lietas spilgtākus ar rotaļīgām ģeometriskām formām

Izmanto līmlenti, lai radītu spilgtu un jautru akcentu uz bērnistabas sienas, kas būs lielisks veids plauktu un istabas priekšmetu atdzīvināšanai. Vienkārši atzīmē vēlamās formas uz sienas ar lenti, uzklāj dažas krāsas kārtas uz katras un noņem lenti, lai parādītu visiem savu meistardarbu.

Vai meklē vairāk padomu dekorēšanai ar līnijām? Iedvesmojies no mūsu idejām par svītru izmantošanu bērnistabā 4 veidi, kā izmantot svītras bērnistabā.

Dodies jūrā

Radi jūras tēmu bērnistabā ar ģeometriskām formām

Dodies ceļā ar kuģi pa septiņām jūrām, atveidojot okeāna viļņus. Ar lenti izveido viļņojumu sienas vidū, pēc tam augšā uzkrāso zilas debesis un apakšā tumši zilu ūdeni. Papildini ar autentiskiem jūras motīviem no jahtām līdz gliemežvākiem. Ahoi, jūrniek!

Noskaties mūsu padomu videoklipus, lai redzētu, cik viegli ir izveidot ģeometriskas formas.

Aktuālās krāsas