Vai vēlies uzzināt, kā pārveidot savu guļamistabu, izmantojot jaunākos krāsu toņus? Mūsu Globālā estētiskas centra krāsu tendenču eksperti ir atklājuši virkni jaunu toņu salikumu, kas saskan ar Heart Wood toni — Sadolin Gada Krāsu 2018. Aplūko šīs četras guļamistabai paredzētās paletes, lai atklātu atšķirīgus veidus, kā siltais kodolkoksnes tonis Heart Wood iederas tavā mājoklī.

1. Mierpilna guļamistaba

Krāso guļamistabu kodolkoksnes rozā toņos

Heart Wood tonis rada nomierinošu gaisotni, tāpēc tas ir ideāli piemērots guļamistabai. Apvienojot kodolkoksnes, tintes zilu, māla un kafijas brūnos toņus, nekavējoties tiek uzburta miera sajūta. Ja telpā ir izteikts centrālais interjera elements, piemēram, rakstāmgalds vai kafijas galdiņš — kādēļ gan neakcentēt to, izmantojot grafisku dizainu?

Ātrs ceļvedis ovāla krāsošanai:

2. Mājīga guļamistaba

Izveido omulīgu guļamistabu, apvienojot kodolkoksnes un maigi rozā toņus

Ja meklē toņu idejas, lai radītu mājīgu atmosfēru guļamistabā, saskaņo Heart Wood un maigi rozā toņus. Šāda palete apvienojumā ar plīša audumiem padarīs guļamistabu vēl mājīgāku.

3. Enerģiju atjaunojoša guļamistaba

Apvieno zaļos un kodolkoksnes toņus, lai iegūtu enerģisku guļamistabu

Lai gūtu enerģijas lādiņu, apvieno Heart Wood ar koši zaļiem un dzelteniem toņiem. Izveido izteiksmīgu vertikālu svītru dizainu guļamistabas sienām, izmantojot šos enerģiskos toņus, kas tā vien aicina celties un darboties!

4. Nomierinoša guļamistaba

Izmanto zilos un kodolkoksnes toņus, lai radītu nomierinošu guļamistabu

Vienkāršai guļamistabas toņu kombinācijai apvieno Heart Wood, neitrālos un zilganpelēkas krāsas tumšos toņus. Šī ir neticami vienkārši lietojama palete, kas iederēsies daudzos mājokļos, tādēļ rotaļājies ar krāsu blokiem un kontrastējošām sienām. Izmanto elementus no tādiem dabīgiem materiāliem kā kokvilna un lins un rezultātā iegūsi nomierinošu gaisotni.

Vai jūties iedvesmots?
Atklāj, kā šīs jaunās krāsu paletes var pārveidot tavu guļamistabu, izmantojot lietotni Sadolin Visualizer.

Aktuālās krāsas