Vai tavu dzīvojamo istabu nepieciešams atdzīvināt? Mūsu 2018. gada aktuālie toņi var piedāvāt risinājumu. Heart Wood tonis ir atzīts par 2018. gada Sadolin toni, un mūsu krāsu eksperti ir atlasījuši papildinošu toņu klāstu dažādu kombināciju veidošanai. No bagātīgu toņu radītās mājīgās noskaņas līdz kontrastējošu un drosmīgu toņu izstarotajai enerģijai — katra krāsu salikuma pamatā ir Heart Wood tonis. Kurš no toņiem ir vispiemērotākais tavai dzīvojamajai istabai?

1. Omulīga dzīvojamā istaba

Krāso dzīvojamo istabu kodolkoksnes toņos

Heart Wood tonis un to papildinošās krāsas rada mierpilnu gaisotni dzīvojamajā istabā, taču tas nenozīmē, ka nevari izmēģināt neierastas dizaina idejas. Šajā dzīvojamajā istabā neitrāla toņa grafisks ovāls, kas izvietots uz divām sienām, darbojas kā uzmanību piesaistošs akcents, ko pieklusina tā organiskā forma.

2. Mājīga dzīvojamā istaba

Lai iegūtu mājīgu dzīvojamo istabu, izmanto zemes toņus apvienojumā ar kodolkoksnes toni

Sienas augšējās daļas apmalīte, kas veidota tumšā tonī, piešķir dzīvojamajai istabai siltuma sajūtu un svētnīcas efektu. Šajā krāsu kombinācijā ir apvienoti zemes toņi, kas lieliski saskan ar koku un augiem un rada brīnišķīgi mājīgu gaisotni.

3. Dinamiska dzīvojamā istaba

Lai iegūtu dinamisku dzīvojamo istabu, apvieno kodolkoksnes toni ar kontrastējošiem toņiem

Izteiksmīgas vertikālas līnijas kontrastējošos toņos šajā enerģiskajā toņu salikumā liek telpai izskatīties lielākai. Nokrāsojot griestus un vienu galveno sienu vienādā neitrālajā tonī, tiek radīta lielākas telpas izjūta, kā arī tas kontrastē ar košākiem toņiem. Kopumā telpai tiek piešķirts dzīvīgums un enerģiskums.

4. Ģimeniska dzīvojamā istaba

Lai iegūtu ģimenisku dzīvojamo istabu, izmanto zilus un kodolkoksnes toņus

Apvienojot vēsi zilos toņus ar Heart Wood silti rozā nokrāsu, tiek akcentēts lielisks līdzsvars starp svaigu un omulīgu noformējumu. Šī palete ir ideāli piemērota lielām un aktīvām ģimenēm, kurām nepieciešama vienkārša un mājīga gaisotne dzīvojamajā istabā. Lielisks padoms: lai iegūtu mūsdienīgu sienas krāsojumu divos toņos, izmantojiet krāsu pārtraukumu tuvu pie griestiem.

Vai jūties iedvesmots?
Atklāj, kā šīs jaunās krāsu paletes var pārveidot dzīvojamo istabu, izmantojot lietotni Sadolin Visualizer.

Aktuālās krāsas