“Es vēlos pārkāpt ierastās robežas un izmēģināt ko nedaudz atšķirīgu, kad pārkrāsošu dzīvojamo istabu. Vai varat ieteikt idejas sienas akcentiem, kas ļaus tai izcelties?”

Krāsošana ar krāšņu krāsas toni ir ātrs un vienkāršs veids, kā iedvest jaunu dzīvību vienmuļās dzīvojamās istabas sienās.

Taču, ja vēlies iekārtojumam piešķirt dramatisku noskaņu, koša un rotaļīga siena ar akcentiem var būt tieši tas, kas nepieciešams, lai istaba izceltos.

Ja vēlies mājoklī radīt akcentus, ieteicams katrā istabā izveidot tikai vienu sienu ar akcentiem. Nokrāso apkārtējās sienas atturīgākos toņus, lai izvēlētā siena pilnībā piesaistītu jebkura ienācēja uzmanību.

Citādi vari darīt jebko! Uztver to kā lielisku izdevību realizēt savu radošo potenciālu. Ja nezini, ar ko sākt, mēs esam apkopojuši dažas idejas, kas palīdzēs sākt darbu:

Šie grafiskie rombu attēli pastiprina kārtības efektu — kaut arī rotaļīgu — šajā dzīvojamajā istabā, kaut arī tā ir drosmīga iekārtošanas ideja!

1. Izvēlies grafisku efektu

Atkārtojumi un raksti rada patīkamu noskaņu. Šie grafiskie rombu attēli pastiprina kārtības efektu — kaut arī rotaļīgu — šajā dzīvojamajā istabā, kaut arī tā ir drosmīga iekārtošanas ideja!

Ja esi gatavs tos izmēģināt, izmanto piesātinātu toni, piemēram, oranžo, lai raksti būtu gaiši un enerģiski. Pieklusināts tonis kompensēs efektu. Galu galā, mērķis ir būt drosmīgam!

Kurus toņus izvēlēties?

C7.49.50
F2.40.60
SN.01.85

Ja vēlies radīt iekārtojumu ar provokatīvu noskaņu, melnbalts režģis vienmēr būs pareizā izvēle.

2. Ārpus režģa

Ja vēlies radīt modernu iekārtojumu ar avangarda noskaņu, melnbalts režģis vienmēr būs pareizā izvēle.

Šim iekārtojumam vislabāk piestāv svaigas, platas līnijas, taču kvadrātiem jābūt lielākiem par plaukstu.

Lai radītu maigāku noskaņu, papildini režģi ar pareizi novietotiem apļiem, kas izveidos nedaudz savdabīgu efektu.

Kurus toņus izvēlēties?

DN.00.11
SN.01.85
C8.10.70

Attēlā redzami vairāki režģi, kas ar roku uzkrāsoti papildinošos toņos, lai izveidotu rotaļīgu dizainu, kas rada kontrolēta haosa efektu.

3. Izvēlies spilgtumu

Ja režģa stīvums iekārtojumam šķiet pārāk skarbs, varbūt apsver brīvāku un krāsaināku variantu?

Attēlā redzami vairāki režģi, kas ar roku uzkrāsoti papildinošos toņos, lai izveidotu rotaļīgu dizainu, kas rada kontrolēta haosa efektu.

Kurus toņus izvēlēties?

Q4.24.63
G0.68.75
C7.49.50

Apļi ir uzmanību piesaistoša iekārtošanas ideja, bet pārāk liels skaits nomāks efektu, tādēļ lielāku iespaidu var panākt, izmantojot mazāk attēlu.

4. Precīzi vietā

Mūsu skatienu dabīgi piesaista apļi, taču tie parasti netiek krāsoti uz sienām.

Lai izveidotu harmonisku sienu ar akcentiem, ļauj vaļu savam iekšējam māksliniekam un sienas augšdaļā uzkrāso lielus apļus retro vai šerbeta toņos.

Apļi piesaista uzmanību, bet pārāk liels to skaits nomāks efektu, tādēļ lielāku iespaidu var panākt, izmantojot mazāk attēlu.

Kurus toņus izvēlēties?

G0.68.75
C8.10.70
AN.02.81

Ja tev patīk svītras, bet vēlies izmēģināt ko jaunu, vārda tiešā nozīmē apgriez tās otrādi.

5. Izpludinātas malas

Ja tev patīk svītras, bet vēlies izmēģināt ko jaunu, varbūt vārda tiešā nozīmē apgriez tās otrādi?

Šo klasisko dizainu var ideāli atsvaidzināt ar horizontālām svītrām, savukārt, izpludinot to malas, piešķirsi iekārtojumam avangarda noskaņu, kas atgādina grafiti mākslu.

Kurus toņus izvēlēties?

G2.58.80
Q7.15.76
V0.20.60

Noderīgs padoms

Vai tava skapja dziļumā stāv vairākas pustukšas krāsas bundžas? Atrodi tās, izvērtē, kādi toņi ir pieejami, un izdomā, vai vari izmantot krāsas, lai izveidotu iepriekš aprakstītos toņu efektus.