Šeit mēs dalāmies ar dažiem no mūsu sasniegumiem un mērķiem, pie kuru sasniegšanas strādājam, realizējot mūsu iniciatīvu Iespēju planēta.

1. Īstermiņa mērķi ilgtermiņa ilgtspējīgumam

2020. gadā plānojam piekto daļu no ienākumiem iegūt par ilgtspējīgāku produktu ražošanu.

Mēs esam tik ļoti vērsti uz ilgtspējīgumu, ka mūsu īstermiņa mērķis ir 2020. gadā gūt 20% ienākumu no produktiem, kas ir ilgtspējīgāki mūsu patērētājiem. Esam to paveikuši, izstrādājot augstākas kvalitātes krāsu, kas ļauj krāsot ievērojami efektīvāk un tiek piegādāta pārstrādātās bundžās, kas turpina savu dzīvi vēl ilgi pēc tam, kad esat uzlicis vāciņu pēc pēdējā krāsošanas darba.

2. Krāsas, kas ir labākas apkārtējai videi un Tev

Ar ātrāku žūšanas laiku mūsu ūdens bāzes krāsas ir praktisks aizstājējs šķīdinātāju bāzes krāsām.

Mēs smagi strādājam, lai aizstātu šķīdinātāju bāzes krāsas ar ūdens bāzes krāsām. Tās ātrāk izžūst, ir vieglāk mazgājamas un faktiski ir bez smaržas, padarot gaisu patīkamāku un labāku elpošanai. Un pircēji ir pamanījuši atšķirības, jo mūsu ekoloģiski draudzīgo krāsu pārdošanas apjomi pieaug. Uzzini vairāk par mūsu ūdens bāzes krāsu priekšrocībām.

3. Krāsas ziedošana gaišākai nākotnei

Pateicoties mūsu iniciatīvai Krāsojam, esam ziedojuši 750 000 litru krāsas grūtībās nonākušām kopienām visā pasaulē kopš 2000. gada.

Kopš 2000. gada esam ziedojuši vairāk nekā 750 000 litru krāsas mūsu projektu sērijai kas palīdz pasaules grūtībās nonākušajām kopienām atjaunot viņu dzīves vietas. Esam apņēmušies apvienot cilvēkus un veikt pozitīvas pārmaiņas, pateicoties krāsai.

4. Nozīmīgākā vides aizsardzības godalga

Esam saņēmuši Carbon Trust Triple Standard godalgu, kas ir augstākā kategorija no pasaulē vadošas neatkarīgās organizācijas, kas nosaka ietekmi uz apkārtējo vidi. Esam viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas saņēmis trīs Carbon Trust Standard godalgas par ievērojamu gāzu emisiju, atkritumu radīšanas un ūdens patēriņa samazinājumu siltumnīcas efekta mazināšanai. Tas ir apliecinājums, ka kļūstam tīrāki un zaļāki katru gadu.

5. Labākie klasē

Pēdējos 12 gadus esam iekļauti Dow Jones pasaules ilgtspējības rādītājā (tas tika radīts 1999. gadā kā pirmais oficiālais globālais ilgtspējības rādītājs). Organizācija seko līdzi pasaules lielāko uzņēmumu sniegumam akciju tirgū, ņemot vērā ekonomikas, vides aizsardzības un sociālos kritērijus, un ilgāk nekā desmit gadus ir iekļāvusi mūs vadošajā trijniekā.