Mēs esam apņēmušies radīt krāsas, kas sniedz lielāku labumu Tev un planētai. Nozīmīga loma šīs apņemšanās izpildīšanā ir videi draudzīgu ūdens bāzes krāsu radīšana, kas sniedz dažādas priekšrocības Tev un Tavam mājoklim.

Faktiski ir bez smaržas

Ūdens bāzes krāsas izdala mazāk smaržas pēc uzklāšanas uz virsmas, un tās nereaģē ar atmosfērā esošo piesārņojumu. Rezultāts ir svaigs gaiss mums visiem, ko papildina viegla uzklāšana un izcils, ilgtspējīgs pārklājums. Kā tas var nepatikt?

Viegla uzklāšana

Ūdens bāzes krāsas ir viegli uzklāt. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, izmanto sintētisko saru sukas vai rullīšus.

Ūdens bāzes krāsu uzklāšana nevarētu būt vieglāka. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, izmantojiet samitrinātu sintētisku otu un tīru virsmu. Parasto saru otas var atstāt nospiedumus un veicināt pārāk ātru krāsas nožūšanu, tikmēr sintētisko saru ota nodrošina, ka krāsas mitrumu absorbē sienas virsma.

Otas vai rullīša samitrināšana nodrošina vieglāku un plūstošāku krāsas uzklāšanu. Mazliet mitra virsma arī uzlabo plūsmu, kamēr vien tā nav pilnībā mitra.

Kad pienācis brīdis krāsot, vispirms kārtīgi samaisi bundžas saturu, pirms ieliet krāsu paplātē. Izmanto otu malām un rullīti lielākām platībām – vēlams, kamēr krāsa apkārt šīm malām joprojām ir mitra. Visbeidzot, izvairies no pārliekas pārklāšanas un triepšanas, lai krāsojums izskatītos profesionāls.

Strādājot ar šķīdinātāja bāzes krāsām bieži tiek pievienots vaitspirts, lai atšķaidītu krāsu labākai plūsmai un vienmērīgākiem triepieniem. Ūdens bāzes krāsām tas nav nepieciešams. Tas nozīmē, ka jāiegādājas par vienu piederumu mazāk, un uzklāšana ir ātrāka, vieglāka un mazāk ķēpīga.

Ātrāka nožūšana

Vairs nekādas divu dienu krāsošanas. Ūdens bāzes krāsas izžūst ievērojami ātrāk nekā to šķīdinātāju bāzes konkurentes. Žūšanas laiks parasti ir no 4 līdz 6 stundām, tādējādi var uzklāt otru slāni jau tajā pašā dienā.

Vairāki klājumi

Ūdens bāzes krāsām ir plašs pārklājumu klāsts, līdzīgi kā eļļas bāzes konkurentēm. Šie pārklājumi ir noturīgāki, tāpēc izskatās lieliski ilgāk.

Līdzīgi kā ar eļļas bāzes krāsām, arī ūdens bāzes krāsām ir pieejami vairāki klājuma veidi. No zīdkoka līdz spīdīgam klājumam, iespējas ir bezgalīgas, lai sasniegtu vēlamo efektu. Neatkarīgi no jūsu izvēles varat būt drošs, ka pārklājums būs izturīgāks par nekā standarta zīda emulsijām, sniedzot ilgstošu aizsardzību dienu pēc dienas.

Ilgmūžīga elegance

Ūdens bāzes krāsas žūst ātrāk un ir noturīgākas.

Mūsu ūdens bāzes krāsas žūst brīnišķīgi un iztur laika pārbaudi. Elastīgais, klājums ir izturīgs pret lobīšanos un saglabā krāsu. Baltā krāsa nedzeltē, un tiek saglabāts biezo krāsu spilgtums, tieši, kā iztēlojies.

Vieglāka tīrīšana

Kad krāsošana ir pabeigta, ūdens bāzes krāsas ir ievērojami vieglāk notīrīt no otas. Vienkārši noskalojiet zem ūdens. Nav nepieciešams vaitspirts. Tieši tāpat varat arī notīrīt krāsu no ādas, varbūt izmantojot mazliet iecienītā roku mazgāšanas līdzekļa.

Kad esi izvēlējiet telpai nepieciešamo krāsu, rīkojies, kā aprakstīts detalizētajā rokasgrāmatā, lai aprēķinātu, cik daudz krāsas nepieciešams.