Sākot ar vecu mēbeļu atjaunošanu līdz rakstu krāsošanai uz sienas, ir daudz iespēju, kā krāsa var palīdzēt paust radošumu un piešķirt veciem vai apnikušiem priekšmetiem jaunu dzīvi. Izmantojot atlikušo krāsu un pagarinot priekšmetu dzīvi, Tu veicini arī apkārtējās vides sakoptību.

1. Izveido gudrās zonas

Norobežo savu darbavietu ar krāsas bloku.

Pievieno papildu dziļumu telpai, izmantojot atlikušās krāsas, lai radītu īpašu zonu. Kontrastējošu krāsu izmantošana izcels telpā vietas noteiktai aktivitātei, piemēram, lasīšanai, mācībām vai atpūtai. Lielisks risinājums kompaktai dzīvei.

2. Personalizē savus piederumus

Paņem parastus puķpodus un vāzes un uzklāj nedaudz krāsas, lai tos izceltu uz pārējā fona.

Paņem ikdienišķus puķpodus un vāzes un apkrāso, lai tie izceltos un pārsteigtu ciemiņus. Vari tos nokrāsot pilnībā, lai papildinātu tikko izkrāsoto istabu, vai pievienot rakstus un svītras mūsdienīgākai sajūtai.

3. Brīnišķīgs sienas dekors

Sniedz jaunu dzīvi saviem fotorāmjiem, dekorējot tos ar atlikušo krāsu.

Piešķir istabai īpašu noskaņu, radot savu meistardarbu. Apgleznoti rāmīši un piekārtas dekorācijas radīs uz sienas toņu un tekstūru daudzveidību. Tu ne tikai būsi izlietojis atlikušo krāsu, bet piešķīris dažiem veciem rāmīšiem jaunu izskatu.

4. Krāsu raksti

Brīvi uzvilktas formas var piešķirt Tavam mājoklim dinamiski radošu noskaņu.

Neatkarīgi no tā, vai izmanto stencilus vai krāso ar brīvu roku, ļauj vaļu iztēlei un atdzīvini šo piemirsto sienu. No sarežģītiem rakstiem līdz izteiksmīgiem burbuļiem, tas ir lielisks veids, kā piešķirt mazliet personības savam mājoklim.

5. Atsvaidzini vecās mēbeles

Atlikušo krāsu vari izmantot mēbeļu dekorēšanai.

Mēbeles iespējams no nelietderīga krāma pārvērst par stila priekšmetu, izmantojot mazliet krāsas. Tavas paša uzlabotās mēbeles būs unikālas un pielāgotas mājoklim. Pamēģini nokrāsot atvilktņu priekšpuses dažādās krāsās, lai radītu elegantu izskatu, vai krēslu kājas vienā krāsā, lai istabu padarītu jautrāku.

6. Izcel iekšējas virsmas

Izkrāsojot plauktu vai atvilktņu iekšpusi, vari piešķirt tām jaunu, aizraujošu izskatu

Kāpēc gan neuzklāt mazliet krāsas plauktu un atvilktņu iekšpusē? Negaidītā uzmanība pret detaļām noteikti padarīs Tavu virtuvi spilgtāku un liks atplaukt smaidā. Mazliet krāsas rada arī ideālu fonu vāžu un ornamentu izcelšanai skapī.

7. Atbalsti savu kopienu

Ziedo atlikušo krāsu, lai palīdzētu padarīt vietējās kopienas dzīvi gaišāku.

Krāsas ziedošana ir lielisks veids, kā padarīt dzīvi labāku. No skolām līdz vietējām bibliotēkām, Tava atlikusī krāsa var radīt labvēlīgu iespaidu uz kopienas un cilvēku dzīvi. Lai nodrošinātu, ka atlikusī krāsa ir gatava lietošanai, glabā bundžu cieši noslēgtu. Vislabāk atlikušo krāsu uzglabāt stāvus temperatūrā virs nulles.