“Mūsu guļamistabas sienas ir vienmuļas un tās nepieciešams atsvaidzināt. Vai varat ieteikt krāsu idejas, lai piešķirtu sienām nedaudz asuma?

Vai guļamistaba kļuvusi garlaicīga? Ar šo problēmu sastopas daudzumi. Saskaņā ar AkzoNobel veiktā pētījuma rezultātiem vairāk nekā 60% mājokļu iekārtotāju nepatīk pašreizējais guļamistabas toņu salikums. Taču to var mainīt!

Mūsu Sadolin krāsu eksperti ir apkopojuši romantiskas krāsu idejas, kas radīs satriecošu iespaidu uz guļamistabas sienām.

Maigāki sarkanie un rozā toņi ar zemes brūnām un ogu nokrāsām ir daudz patīkamāki un izskatās izsmalcinātāk.

1. Maigi sarkani un neitrālie toņi

Uzmanību piesaistoša sarkanā krāsa izstaro kaislību un emocijas, bet, ja izmantosi to pārāk daudz uz guļamistabas sienām, šī krāsa var būt pārāk satraucoša. Maigāki sarkanie un rozā toņi ar zemes brūnām un ogu nokrāsām ir daudz patīkamāki un izskatās izsmalcinātāk. Neatkarīgi no izvēlētā toņa pat neliels daudzums sarkanās krāsas būs pamanāms, tādēļ izmanto to kā akcenta krāsu un apvienot ar krēmkrāsas baltajiem toņiem, lai neitralizētu intensitāti.

Kurus toņus izvēlēties?

B5.14.62
AN.02.81

Ja vēlies izveidot romantisku guļamistabu mūsdienīgās noskaņās, apsver iespēju nokrāsot sienas piesātinātā vara vai dūmakainā zelta tonī.

2. Metāliskie toņi

Ja vēlies izveidot romantisku guļamistabu mūsdienīgās noskaņās, apsver iespēju nokrāsot sienas piesātinātā vara vai dūmakainā zelta tonī. Vara toņi ar jautrām oranžām vai zemes nokrāsām ir lielisks veids, kā tumšās telpās radīt siltu noskaņu, savukārt mirdzošs zelta tonis ir patīkams ikdienas dzīvē un to var labi apvienot ar citām krāsām. Lai salikumam izveidotu izsmalcinātu apdari, izvēlies lampas ar neliela spilgtuma spuldzēm, kas radīs maigu gaismu.

Kurus toņus izvēlēties?

F2.40.60
F0.25.60

Apvienojot sārto un tērauda pelēko toni, vari atjautīgā veidā padarīt guļamistabu glītāku, neradot salkanu noskaņu.

3. Pelēkie un sārtie toņi

Apvienojot sārto un tērauda pelēko toni, vari atjautīgā veidā padarīt guļamistabu glītāku, neradot salkanu noskaņu. Radi kontrastu, apvienojot tumšu alvas pelēko toni ar krītaini rozā toni, lai radītu nobriedušu tēlu, vai apvieno gaiši pelēkus toņus ar košāku, izteiksmīgāku rozā toni, lai radītu jautru, pilsētniecisku noskaņu.

Kurus toņus izvēlēties?

B6.20.50
SN.02.77
A3.03.82

Maigi, sapņaini zilie toņi ir populāra izvēle guļamistabu iekārtojumiem. Tam ir labs iemesls — ir pierādīts, ka šie nomierinošie, optimistiskie toņi uzlabo miegu, palīdz atslābināties un pazemina asinsspiedienu.

4. Zilie un okera dzeltenie toņi

Maigi, sapņaini zilie toņi ir populāra izvēle guļamistabu iekārtojumiem. Tam ir labs iemesls — ir pierādīts, ka šie nomierinošie, optimistiskie toņi uzlabo miegu, palīdz atslābināties un pazemina asinsspiedienu. Ja vēlies izveidot oriģinālu un elegantāku šī klasiskā toņu salikuma variantu, samazini tā intensitāti un apvieno tumšāku zilo toni ar okera dzelteno toni. Daudzi cilvēki baidās eksperimentēt ar tumšākiem toņiem, taču tie var sniegt izcilu rezultātu. Turklāt tava guļamistaba ir labākā vieta, kur izmēģināt ko jaunu.

Kurus toņus izvēlēties?

F6.55.54
Q2.49.25

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā guļamistabā radīt romantisku noskaņu, ir apvienot maigus toņus, lai izveidotu ļoti neuzkrītošu un līdzsvarotu tēlu.

5. Ceriņkrāsas un pelēkie toņi

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā guļamistabā radīt romantisku noskaņu, ir apvienot maigus toņus, lai izveidotu ļoti neuzkrītošu un līdzsvarotu tēlu. Pieklusināts pelēkais tonis ir lielisks fons, ko vari papildināt ar ceriņkrāsas vai lavandas toņa akcentiem, lai izveidotu svaigu, mūsdienīgu guļamistabu, kas vienlaikus ir klasiska un pievilcīga. Papildini toņu salikumu ar spoguļiem, lai pastiprinātu gaisīgo noskaņu.

Kurus toņus izvēlēties?

Y6.08.34
ZN.00.87
SN.02.67

Ja vēlies radīt maigu un sapņainu guļamistabas toņu salikumu, neatmet domu par neitrāliem toņiem. Izmantojot gaišus toņus ar siltām zemes nokrāsām, vari izsmalcinātā veidā radīt romantisku tēlu.

6. Gaiši un saistoši toņi

Ja vēlies radīt maigu un sapņainu guļamistabas toņu salikumu, neatmet domu par neitrāliem toņiem. Izmantojot gaišus toņus ar siltām zemes nokrāsām, vari izsmalcinātā veidā radīt romantisku tēlu. Radi mūsdienīgu noskaņu, apvienojot dažādus toņus, un līdzsvaro tos ar sniegbaltiem griestiem, lai panāktu vēlamo efektu.

Kurus toņus izvēlēties?

F2.04.74
G4.05.80
ON.00.87

Izmanto piesātinātus purpura toņus, lai atveidotu nelielas, izsmalcinātas viesnīcas greznību. Purpura krāsa ir grezna un noskaņas pilna. Tās iekļaušana iekārtojumā var būt izaicinājums, taču, apvienojumā ar piemērotiem papildinošajiem toņiem, šī krāsa var radīt neticami omulīgu noskaņu.

7. Purpura toņu palete

Izmanto piesātinātus purpura toņus, lai atveidotu nelielas, izsmalcinātas viesnīcas greznību. Purpura krāsa ir grezna un noskaņas pilna. Tās iekļaušana iekārtojumā var būt izaicinājums, taču, apvienojumā ar piemērotiem papildinošajiem toņiem, šī krāsa var radīt neticami omulīgu noskaņu. Apvieno plūmju un tumšsarkano toni ar gaišākiem toņiem, piemēram, gaišsārti violeto, un izvēlies spilvenus neitrālos toņus, lai iekārtojums nebūtu pārāk piesātināts.

Kurus toņus izvēlēties?

Z3.23.24
W2.14.25

Noderīgs padoms

Vēl joprojām neesi pārliecināts par toņu izvēli? Lejupielādē lietotni Sadolin Visualizer, lai nekavējoties gūtu priekšstatu par to, kā izskatīsies iekārtotā istaba.