Virsmām, kas ir pakļautas karstumam, tvaikam, mitrumam un spraigai ģimenes dzīvei, esam sagatavojuši īpaši izturīgu krāsu klāstu, lai tās aizsargātu.

Viegli tīrāma krāsa bērnistabām

Viegli tīrāma krāsa bērnistabām

Mēs saprotam, ka bērna radošuma izpausmes veicina jautrību un dažreiz arī rada nekārtību. Mūsu viegli tīrāmās krāsas ir izturīgas pret sitieniem un skrāpējumiem, tas var mazgāt, berzt un slaucīt.

Ja sienas ir kļuvušas par daļu no radošā procesa vai vienkārši nepieciešams "atsvaidzināt", var ātri uzlabot to izskatu. Mūsu krāsas ir izstrādātas, lai ilgstoši aizsargātu mājokli, samazinot ekoloģisko ietekmi uz vidi un uzlabojot planētas ekosistēmu.

Uzziniet vairāk par mūsu viegli tīrāmo krāsu klāstu.

Tīrākas un drošākas virtuves virsmas

Mūsu krāsa virtuvēm samazina baktēriju izplatību un rada stingru un izturīgu virsmu, kas ir arī elastīga.

Pārplūstošas mērces, verdoši makaroni, tvaicēti dārzeņi un dažreiz kāds piededzis grauzdiņš – mēs visi esam to piedzīvojuši. Kad plāno virtuves remontu, ņem vērā, ka virtuve nepārtraukti ir paaugstinātas spriedzes zona! Mūsu virtuvēm paredzētā krāsa samazina baktēriju izplatību un rada izturīgu un noturīgu virsmu, kas ir elastīga pret ikdienas izaicinājumiem.

Uzziniet vairāk par mūsu krāsu klāstu virtuvēm.

Līstēm paredzēta krāsa ar aizsardzību pret putekļiem

Mūsu putekļus atgrūdošā krāsa aizsargā līstes.

Kamēr sienas un griesti izturēs laika pārbaudi, visdrīzāk, ka grīdlīstes neizspruks cauri sveikā. Tā kā līstes atrodas zemu, tās tiks sabuktētas un nobrāztas, kā arī uzkrās putekļus. Izmantojot mūsu aizsargājošo krāsu, līstes ir par 43% izturīgākas pret skrāpējumiem. Tā kā šī ir ūdens bāzes krāsa, tā ātri izžūst un nerada smakas, padarot krāsošanu vieglāku un nepiesārņojot gaisu.

Uzziniet vairāk par mūsu krāsu klāstu grīdlīstēm.

Vannas istabu krāsa ar aizsardzību pret pelējumu un mitrumu

Vannas istabu krāsa ar aizsardzību pret pelējumu un mitrumu

Vannas istaba vienmēr ir pakļauta lielam mitrumam, jo tu apmeklē dušu no rīta, vakarā vanno bērnus un baudi ilgas, atslābinošas vannošanās stundas brīvdienās. Lai novērstu sienu bojājumus, mūsu vannas istabas krāsas ir radītas aizsardzībai pret mitrumu un tvaiku. Tās ne tikai aizsargā krāsas, bet arī kavē sēnītes veidošanos. Krāsā iekļautā 5 gadu Anti MouldTec formula palīdz radīt tīrāku un veselīgāku vidi mājās.

Uzziniet vairāk par mūsu klāstu vannas istabām.

Papildu aizsardzība ārsienām

Mūsu ārtelpu krāsu klāsts novērš lobīšanos jebkuros laikapstākļos, gan karstumā, gan aukstumā.

Mājokļa ārpuses aizsardzība ir tikpat svarīga. Ārsienām ir jāiztur visi iespējamie laikapstākļu uzliktie pārbaudījumi. Mūsu ārtelpu krāsu klāsts novērš lobīšanos jebkuros laikapstākļos, gan karstumā, gan aukstumā. Pierādīts, ka Keep-Cool krāsa saglabā sienas par veseliem 5 grādiem vēsākas siltajos klimatos. Šīs krāsas arī ilgāk paliek tīras, tāpēc mājoklis izskatās lieliski ilgāku laiku.

Uzziniet vairāk pa mūsu klāstu ārsienām.

Kad esi izvēlējies savai virsmai piemērotu krāsu, izlasi mūsu rokasgrāmatu par nepieciešamā krāsas daudzuma aprēķināšanu.