Ja vēlies ieviest mājvietā jaunu dekoratīvu stilu, nav jāaizvieto visas vecās mēbeles. Pat ļoti nobružātus priekšmetus var atdzīvināt, atjautīgi izmantojot krāsu, un pielāgot tos savām vēlmēm.

“To var panākt, izmantojot toņus oriģinālā veidā,” skaidro Luīze Toda, AkzoNobel Globālā estētikas centra vecākā toņu dizainere. “Var atrast lietotu mēbeli un to atjaunot vai nokrāsot vecus krēslus, pārvēršot tos par galveno elementu telpā.”

Kurus toņus izvēlēties?

N8.51.30
Y7.03.63
S0.10.50

Iespēja pārsteigt, vienlaikus ietaupot

Piesātināts, bagātīgs tonis kļūst par fonu antīku priekšmetu izcelšanai.

Esošo vai lietoto mēbeļu izmantošana ir radošs, videi draudzīgs risinājums, kas ļauj arī ietaupīt, turklāt ir neticami viegli īstenojams. Tādējādi nevajadzēs likvidēt vecas mēbeles, turklāt var iegūt unikālus priekšmetus, tērējot tikai nelielu daļu no naudas, ko vajadzētu atdot par jaunām mēbelēm. Meklē šīs pērles ne vien antikvariātos un krāmu tirdziņos, bet arī tuvākajās māju iekārtojuma izsolēs.

Kurus toņus izvēlēties?

L2.18.16

Atjauno mēbeles

Krāso nepiespiesti un neizmanto spēcīgas līnijas, tādējādi panākot organisku efektu.

Nokrāsojot mēbeles, vari atjautīgi izmantot vienas paletes toņus dažādās mājvietas telpās. Tā ir arī vienkārša iespēja pārveidot novecojušus priekšmetus. Nokrāsojot nobružātu galdu košā tonī, tam tiks piešķirts interesants un mūsdienīgs akcents.

Kurus toņus izvēlēties?

L2.18.16
LN.02.77

Izmanto dabiskos toņus

Botāniski motīvi, dabiski audumi un organiski materiāli veido pieklusinātu iekštelpu iekārtojumu.

“Šīs pieejas priekšrocība — tiek izmantoti materiāli, kas ne vienmēr ir dārgi un intensīvi apstrādāti,” Luīze piebilst. Tā ir atjautīga iespēja piešķirt telpai dabisku, šobrīd ļoti iecienītu gaisotni, izmantojot elementus, kam iepriekš nav pievērsta uzmanība. “Bambusam un klūdziņām ir bohēmisks akcents, bet tagad tos izmanto arī ļoti mūsdienīgā iekārtojumā,” Luīze skaidro.

Tas vēl nav viss! Piešķir telpai maigāku akcentu, izvietojot tajā telpaugus uz atjaunotiem galdiem, vai pat saliec tos rūpīgi izvēlētās vietās ap pārkrāsotiem koka galdiem. “Jāapsver, ko telpaugi var dot emocionālā un fiziskā ziņā,” Luīze stāsta. “Tie rada patīkamu vidi un veldzē dvēseli.”

Kurus toņus izvēlēties?

H0.35.29

Piešķir mēbelēm jaunu dzīvi

Lejupielādē lietotni Sadolin Visualizer un atrodi piemērotus sienu toņus, kas papildinās atjaunotās mēbeles.