Izvēlies maigi rozā Heart Wood toni — Sadolin 2018. gada krāsu — un kombinē to ar plašu daudzveidīgo un dabas iedvesmoto zilo un zaļo toņu klāstu, kas piestāv visām telpām, visām situācijām un visām vecuma grupām.

Krāsas virtuvei

Virtuve zilos un baltos toņos

Pieklusinot zilganpelēkās un baltās krāsas toņu salikumus ar apmali Heart Wood tonī, tiek radīts uzmanību piesaistošs akcents un piešķirts siltums šīm vēsajām nokrāsām. Tas ir vienkāršs veids, kā radīt siltumu vēsākās telpās. Pilnveido iekārtojumu ar dabiska koka interjera elementiem, lai iegūtu mūsdienīgu un modernu noskaņu.

Bērnu guļamistaba

Svītras bērnu guļamistabā

Vai bērniem ir kopīga istaba? Eksperimentē ar kopīguma sajūtu, savienojot divas gultas ar platām horizontālām svītrām. Mēs izmantojām debesu zilo krāsu un dzelteno krēmkrāsu apvienojumā ar Heart Wood toni, lai radītu mierīgu, un tomēr rotaļīgu noskaņu — tā būs piemērota dažādu vecumu un dzimumu bērniem. Neaizmirsti izcelt logu, iekrāsojot ap to rāmi Heart Wood tonī. Eksperta padoms: horizontālas svītras liek telpai izskatīties platākai, bet vertikālas — augstākai.

Divu toņu patvērums

Dalījuma efekts guļamistabā

Divu toņu siena var radīt efektīgu fonu, ko viegli izveidot, un šīs dabas iedvesmotās krāsas uzbur svaigu un vienkāršu gaisotni. Izvēloties krāsu kombinācijas, ņem vērā, ka apakšējai daļai ir vairāk piemērots tumšs tonis, nekā gaišs tonis. Kā pēdējo akcentu izmanto Heart Wood toni, lai izceltu tādus elementus kā logu rāmji.

Vai vēlies nokrāsot sienu divos toņos?
Izveido tādu pats, sekojot mūsu detalizētajam ceļvedim divu toņu efekta radīšanai

Aktuālās krāsas