Pārdomāta krāsas izvēle var palīdzēt iemiesot dabas noskaņas, kas atspoguļo pavasara trauksmainumu, mežu noslēpumainību vai pat jūras vitalitāti. Izmantojot ūdens bāzes krāsas, lai radītu šo dabīgo izskatu, Tu izrādi cieņu planētai, kas Tevi iedvesmoja.

Dzīve laukos

Iespējams izmantot koka grebli, lai izveidotu koksnes tekstūru ar jebkādu dabīgo krāsu kombināciju.

Izmanto koka grebli, lai radītu koksnes tekstūras efektu uz sienam jebkurā izvēlētā krāsā. Salvijas zaļa ar piesātinātu plūmjkoka tekstūru rada unikālu dabīgo toņu kontrastu.

Dabā esošās asimetrijas atveide rada perfektu fonu jautriem, dabas iedvesmotiem piederumiem, kas uzlabos omu jebkurā istabā.

Sapnis par piekrasti

Apvienojot dabīgas tekstūras ar baltiem toņiem, telpa iegūs dziļumu.

Tekstūras var radīt dziļumu, sniedzot kontekstu izvēlētajām krāsām. Maigi baltie, klusināti zilie un gaiši pelēcīgie toņi atgādina par jūras piekrasti, apvienojot tos ar pītām mēbelēm, austiem audumiem un paklājiem no dabīgiem materiāliem.

Koka priekšmeti un jūras izskaloti atradumi izvērš šo tēmu tālāk. Ar plašām iespējām papildināt šo vienkāršo lauku idilli Tu varēsi sev nemitīgi atgādināt par atpūtu pie jūras.

Svarīgs padoms. No dabīgiem materiāliem izgatavoti piederumi var būt izturīgāki un kvalitatīvāki. Ietaupi naudu ilgtermiņā un sniedz atbalstu planētas ekosistēmai.

Patvērums Toskānā

Smilšu pievienošana krāsai ir viegls un ekonomisks veids, kā piešķirt sienām dabas iedvesmotu raupju efektu.

Smilšu pievienošana krāsai ir vienkāršs un ekonomisks veids, kā piešķirt sienām dabīgu raupjumu. Pakāpeniski pievieno silīcija smiltis savai krāsai, regulāri maisot un pārbaudot maisījumu uz papīra lapas, līdz iegūta nepieciešamā tekstūra. Uzkrāso tieši uz sienām, ļauj nožūt un atkārto divreiz, lai nodrošinātu vienmērīgu krāsas un smilšu pārklājumu. Siltas zemes nokrāsas kā brūnais, terakotas un sinepju tonis lieliski sader kopā ar šo metodi un rada omulīgu lauku atmosfēru.

Svarīgs padoms. Nepieciešamā krāsas daudzuma aprēķināšana ne tikai ietaupīs naudu, bet samazinās atkritumu daudzumu. Aplūko mūsu detalizēto rokasgrāmatu.

Atsedzošie slāņi

Veicini sakārtotību ar dabīgu mājokļa stilu.

Izmantojot neparastu sūnu zaļās, akmens pelēkās un lavandas toņu kombināciju kā telpas fonu, vari radīt perfektu patvērumu. Maigas nokrāsas piederumi ar dažādām tekstūrām, toņiem, krāsām un izmēriem piešķir telpai dziļumu, sniedzot pietiekami daudz vietas atpūtai. Augi un zaļumi ne tikai piešķirs telpai vitalitāti, bet uzlabos arī gaisa kvalitāti.

Pretojies vēsumam

Radiet siltumu augšstāva dzīvokļos un industriālā arhitektūrā, ar maigu dabīgu tekstūru un krāsu apvienojumu.

Bēniņu dzīvokļi un industriālā arhitektūra bieži ir jāpadara piemīlīgāka ar krāsu un dažādiem piederumiem, kas liek justies kā mājas. Izmantojot intensīvi zilpelēku krāsu ar koka mēbelēm, mākslīgās kažokādas pārklājiem un istabas augiem padara telpu siltu un mājīgu.

Krāsotie ķieģeļi sadala telpu un virza skatienu cauri telpai, tikmēr dabas iedvesmoti mākslas darbi pie sienas padara telpas līnijas maigākas. Papildu krāsas pievieno iedvesmojošas detaļas un dziļumu.

Svarīgs padoms. Lai krāsotu efektīvāk, ir svarīgi izmantot pareizos piederumus, tāpēc izlasi mūsu rokasgrāmatu par vispilnīgāko dekorēšanas piederumu komplektu.

Ja pēc krāsošanas pāri palikusi krāsa, esi radošs un pievieno vēl vairāk personisku akcentu savam mājoklim.

Aktuālās krāsas