Izvēloties piemērotu toņu salikumu, var izveidot telpas ar individualizētu gaisotni, turklāt tā ir iespēja parādīt iemīļotas mēbeles un citus priekšmetus jaunā gaismā, noslīpējot iekārtojumu.

Sagatavo telpu romantiskiem brīžiem

Dabisku koku brīnišķīgi izceļ zemes zaļo toņu palete.

“Jaunā romantiskā motīva mērķis ir palūkoties uz esošo no cita skatpunkta un atjaunot to, izmantojot iztēli,” stāsta Luīze Toda, Globālā estētikas centra vecākā toņu dizainere. “Piemērots fona tonis var piešķirt antīkiem priekšmetiem nepārspējamu dzīvīgumu.”

Ja tev ir iemīļota sena kumode vai interesants krēsls, padomā, kā šīs mēbeles var izcelt ar sienu palīdzību. “Dabisks koks izskatās lieliski, ja to ieskauj zemes zaļo toņu palete,” iesaka Luīze.

Kurus toņus izvēlēties?

N8.51.30

Radi stāstu

Piesātināti toņi apvienojumā ar izteiksmīgām mēbelēm rada istabu, kurai ir savs stāsts.

Izteiksmīgas mēbeles var kalpot par pamatu vēl aizraujošākam stāstam, ja tās izmanto kā statīvu dažādu stilu aksesuāriem. Telpaugi, sveces, attēli un dārgas piemiņas lietas papildina stāstu, ko radāt katra telpā. Katram atsevišķam priekšmetam vajadzētu būt tādam, lai par to varētu sākt sarunu, un tādējādi kopskatam tiek pievienots papildu slānis.

Nedaudz eklektiskuma spēcīgam efektam

Atrodi piemērotu krāsu apvienojumu, kas ievieš telpā romantisku intrigu, bet nav pārspīlēts.

Neparasti un unikāli priekšmeti rada telpā romantiskas intrigas gaisotni, tomēr uzmanies, lai ievērotu pareizo līdzsvaru. “Bohēmiskajam elementam jābūt pieticīgam, nevis pārspīlētam,” skaidro Luīze.

Eklektisks stils var strauji kļūt ekscentrisks. Paturi prātā kopskatu, atjautīgi izmantojot aksesuārus un lielākas mēbeles, kas piešķir interesantu akcentu, bet nenomāc visu pārējo.

Kurus toņus izvēlēties?

U1.09.60

Atrodi līdzsvaru

Izmanto vienkāršus, ar roku krāsotus motīvus, izceļot atsevišķus toņus savas istabas iekārtojumā.

Antīkas vai saudzīgi nobružātas mēbeles piešķir telpai piezemētu noskaņu. Tādējādi atbrīvojas vieta dažiem košiem akcentiem, kas iedzīvina sienas un līdzsvaro gaisotni. Eksperimentē ar vienkāršiem, ar roku krāsotiem motīviem, kas uzsver atsevišķu elementu krāsas telpā. Arī telpaugu novietojums var sapludināt eklektiskos elementus. Uztver tos kā papildu aksesuārus, kas palīdz noslīpēt kopskatu.

Kurus toņus izvēlēties?

H9.09.69
N8.51.30
H0.35.29
S0.10.50
V7.11.16

Atrodi romantikas garu

Lejupielādē lietotni Sadolin Visualizer un gūsti ieskatu, kā šie piesātinātie, dabiskie toņi izskatīsies tavā mājvietā.