“Pēc pārcelšanās mums nav atlicis daudz naudas, taču vēlamies dzīvojamo telpu, kurā ir nepiespiesta atmosfēra un kurā ģimene var kopīgi pavadīt laiku. Ko varam izdarīt?”

Pārcelšanās var būt dārga, un pēc tās var palikt maz naudas jaunās mājvietas iekārtošanai. Taču vairums cilvēku, kas pārceļas uz jaunu mājokli, vēlas uzreiz sākt tā iekārtošanu, jo īpaši, ja uz jauno vietu pārceļas kopā ar ģimeni.

Saskaņā ar mūsu globālās aptaujas datiem 60% cilvēku saka, ka viesistabas iekārtošana pēc pārcelšanās ir darāmo darbu saraksta augšgalā, tādēļ esam atraduši sešus veidus, kā Tev palīdzēt radīt iemīļotu ģimenes telpu, izmantojot vienkāršas un pieejamas krāsošanas idejas.

Vari izmantot vienu krāsu uz sienas aiz dīvāna, tad izvēlies tonālu krāsu sienām ap logiem un vēl citu telpā esošajām nišām.

1) Pamēģini krāsu blokus

Vai nevari atļauties pārkrāsot visu istabu? Tā vietā pamēģini nokrāsot dažus pārdomātus krāsu blokus. Piemēram, vari izmantot vienu krāsu uz sienas aiz dīvāna, tad izvēlies tonālu krāsu sienām ap logiem un vēl citu telpā esošajām nišām. Šim nolūkam ļoti labi der dažādi zilzaļie toņi.

Kuras krāsas? Izmēģini Q1.31.49 Q1.20.69 un Q6.09.81.

Tas ir jautrs veids, kā iekļaut nedaudz dzīvīguma vienkāršā baltā telpā. Izvēlies izteiksmīgas krāsas durvju ailēm, tad nokrāso durvis pretējā krāsā.

2) Nokrāso durvis kontrastējošās krāsās

Tas ir jautrs veids, kā iekļaut nedaudz dzīvīguma vienkāršā baltā telpā. Izvēlies izteiksmīgas krāsas durvju ailēm, tad nokrāso durvis pretējā krāsā, piemēram, zila aile ar oranžām durvīm vai indigo krāsas aile ar dzeltenām durvīm. Bērniem patiks košās krāsas, un izmaksas nebūs lielas, jo nebūs jākrāso liels laukums.

Kuras krāsas? T2.32.55 ar D1.58.49 vai W7.07.34 ar F2.40.60

Logu ailēm izvēlies tumšāku nokrāsu nekā sienām, un papildus iegūsi arī vizuāli lielākas telpas efektu.

3) Pievērs uzmanību rāmjiem

Ja esi noskatījis konkrētu krāsu, bet nevari atļauties to izmantot uz visām sienām, vari radīt līdzvērtīgi satriecošu efektu, tā vietā nokrāsojot logu un durvju ailes. Logu ailēm izvēlies tumšāku nokrāsu nekā sienām, un papildus iegūsi arī vizuāli lielākas telpas efektu.

Kuras krāsas? Izmēģini H8.21.30, W7.07.34 vai T4.43.26

Ja esi noskatījis konkrētu krāsu, bet nevari atļauties to izmantot uz visām sienām, vari radīt līdzvērtīgi satriecošu efektu, tā vietā nokrāsojot mēbeles, plauktus un durvju ailes.

4) Padari košākus grāmatu plauktus

Ja Tev ir iebūvēti grāmatu skapji vai atsevišķi plaukti, pamēģini tos nokrāsot košā nokrāsā, lai atdzīvinātu viesistabas krāsu salikumu. Rotaļīgam varavīksnes efektam vari pat nokrāsot katru plauktu citā krāsā, vai izvēlies viegli atšķirīgas nokrāsas harmoniskam tēlam. Papildini to, sakārtojot savas grāmatas pēc krāsām.

Kuras krāsas? Izmēģini B6.51.30, G0.68.75, K9.60.43 un S6.54.34

Ja Tev nepieciešams miers, bāli zaļi un violeti toņi radīs veldzējošu krāsu salikumu

5) Izvēlies priecīgas nokrāsas

Krāsa var patiesi uzlabot garastāvokli. Košām nokrāsām ir visstiprākā enerģiju rosinošā ietekme, īpaši, ja izvēlies siltos toņus, piemēram, dzeltenos vai oranžos. Ja Tev nepieciešams miers, bāli zaļi un violeti toņi radīs veldzējošu krāsu salikumu.

Kuras krāsas? Uzmundrinošiem toņiem izmēģini F5.14.84 vai D9.46.67, veldzējošām nokrāsām izmēģini T0.12.73 vai Z9.10.60

Populārākais ieteikums

Dizainera stila pēdējam akcentam izmanto dažus aksesuārus, kas nav dārgi, piemēram, dekoratīvos spilvenus, krāsainus traukus vai krāsotus bilžu rāmjus, lai izceltu izvēlēto krāsu un apvienotu krāsu salikumu.