“Pārcelšanās mani ir iedvesmojusi uz drosmīgāku krāsu izvēli, bet es joprojām raizējos par tumšāku toņu izvēli”

Mūsu nesenajā globālajā aptaujā vairāk nekā 33% jauno mājokļu īpašnieku atzina, ka viņi jaunajā mājoklī gribētu izmantot košas krāsas, bet 13% pat apgalvoja, ka gribētu nokrāsot sienas melnas!

Izvēloties spektra tumšās puses krāsas, jaunajam mājoklim var ātri un viegli piešķirt individualitāti: tiek radīta eleganta atmosfēra bez dizainera izmaksām.

Kad nonākam līdz krāsas pirkšanai, daudzi no mums minstinās, apsverot tumšākus toņus, jo nav pārliecināti, kā tos pielietot.

Šeit atmaskojam dažus populārus krāsu mītus un skaidrojam, kādēļ Tev vajadzētu apsvērt iespēju pievērsties krāsu paletes tumšajai pusei.

Daži tumšāki toņi, piemēram, piesātināti tintes zilie toņi, šķietami piešķir telpai dziļumu un rada lielākas telpas izjūtu.

1) Padari telpu vizuāli lielāku

Ir tikai dabiski tiekties pēc baltās krāsas, cenšoties mazu un tumšu telpu padarīt vizuāli lielāku. Mēs esam pieraduši uzskatīt, ka tumšākas krāsas telpu padarīs vizuāli mazāku.

Taču daži tumšie toņi, piemēram, dziļi tintes zilie toņi, piešķirs telpai dziļumu un radīs lielākas telpas izjūtu.

Kuras krāsas? T1.23.25, S9.20.21

Tumšāka krāsu salikuma izvēle ir lielisks veids, kā telpu acumirklī padarīt mājīgāku un intīmāku. Piesātināti, dziļi sarkanie vai šokolādes toņi šķietami pievelk sienas tuvāk.

2) Radi mājīgu krāsu salikumu

Tumšāka krāsu salikuma izvēle ir lielisks veids, kā telpu acumirklī padarīt mājīgāku un intīmāku.

Apsver iespēju izmantot piesātinātus, dziļus sarkanos vai šokolādes toņus, kas sienas šķietami pievelk tuvāk un lielu telpu acumirklī padara siltāku.

Kuras krāsas? W0.05.65, Z3.23.24, W2.14.25

Bāla koka un tumšu sienu kontrastēšana ir gudrs veids, kā savā mājoklī radīt plašuma ilūziju

3) Radi telpas izjūtu ar optisku ilūziju

Koka detaļu, piemēram, grīdlīstu un durvju aiļu, krāsošana tumšākā krāsā ir vēl viens gudrs veids, kā radīt plašuma ilūziju savā mājoklī.

Tumši, karaliski zilie toņi uz gaišāku sienu fona izskatīties svaigi, bet kafijas krāsas tonis piestāvēs neitrālākai paletei.

Kuras krāsas? T2.43.44, U0.20.40, V0.20.60

Tumšs, izaicinošs krāsu salikums Tavam jaunajam mājoklim acumirklī piešķirs izteiksmīgumu un stilu. Tumša ogļu pelēka krāsa ir daudzpusīga izvēle, kas piestāvēs praktiski jebkam.

4) Piešķir izteiksmīgumu

Tumšs, izaicinošs krāsu salikums Tavam jaunajam mājoklim acumirklī piešķirs izteiksmīgumu un stilu. Tumša ogļu pelēka krāsa ir daudzpusīga izvēle, kas piestāvēs praktiski jebkam.

Kuras krāsas? U5.24.33, ON.00.49

Populārākais ieteikums

Ja nolem izmēģināt tumšākas sienas, izvēlies mājoklim košus aksesuārus, kas izcelsies uz klusināto toņu fona.