Aplūkojot četrus galvenos motīvus, kas aptver 2017. gada paleti, redzams, ka visos dominē zilais tonis. Šī krāsa ir jūtama visos mūsu dzīves aspektos, un kombinācijā ar dažādām nokrāsām tā var rosināt dažādu noskaņojumu un izjūtas, sākot ar mieru un beidzot ar aizrautību.

Daudzpusīgs tonis jebkurai telpai

Piešķir ēdamistabai skaistu akcentu ar divu toņu sienas krāsojumu, radot toņu harmoniju.

Mūsu mājvieta ir vieta, kur sadzīvojam ar citiem, mielojamies, guļam, smejamies, raudam un svinam; šeit mēs dzīvojam un bieži arī strādājam. Šādā aspektā svarīgs ir zilā toņa daudzpusīgums. To var izmantot neuzkrītoši. Toni Denim Drift var veiksmīgi kombinēt ar citiem zilajiem toņiem vai dabiska koka nokrāsām, un tas veido interesantu kontrastu ar dzeltenajām nokrāsām, radot enerģisku gaisotni.

Kurus toņus izvēlēties?

S0.10.50

Krāso sienas — un daudz ko citu

2017. gada tonis Denim Drift ir izcili savienojams ar citiem zilajiem toņiem, veidojot interesantu virtuves iekārtojumu.

“Krāsa ir paredzēta sienu krāsošanai, bet ar to var paveikt daudz vairāk,” skaidro Helēna van Gente, Globālā estētikas centra radošā direktore. “Griestu nokrāsošana ir vienkārša, bet efektīva iespēja izmantot krāsu pilnvērtīgi.”

Ar piemērotiem toņiem nokrāsojot durvis vai skapjus vai līdzīgi izmantojot mēbeles un auduma elementus, var radīt jaunas un oriģinālas kombinācijas.

Ja neesi pārliecināts, ka vēlies izmantot zilo toni uz liela sienas laukuma, vari iekrāsot dažādus akcentus uz sienas, nišās vai plauktos. Tādējādi tev būs iespēja vienkārši, bet efektīvi apspēlēt dažādas paletes.

Kurus toņus izvēlēties?

S7.19.59
S1.05.81
U3.15.11

Izmanto arhitektūras elementus

Uzzini, kā 2017. gada tonis Denim Drift var pārveidot tavu mājvietu.

Jebkuras telpas struktūru mājvietā var izmantot kā ceļvedi dažādu toņu zonu izveidei. Margas, kāpnes un atdalošie elementi telpas ietvaros var kalpot kā dabiski pārejas punkti, kuros eksperimentēt ar dažādām viena toņu salikuma nokrāsām. Uzdrošinies izmantot līnijas, kas jau iestrādātas ēkas arhitektūrā.

Kurus toņus izvēlēties?

S7.19.59
HN.02.83

Uzdrošinies strādāt ar brīvu roku

Krāsojumam nav jābūt ideālam. Ar roku krāsoti motīvi un tīši nevienmērīgas pārejas starp dažādām nokrāsām uz sienas var radīt drosmīgu nevērīguma akcentu, kas papildina kopskatu. “Šis sienas akcentu idejas ir viegli īstenojamas,” apgalvo Helēna. “Šabloni nav nepieciešami. Tā ir rotaļīga iespēja ieviest jaunas krāsas.”

Sameklē savu zilo toni

Vai vēl joprojām neesi pārliecināts, ka vēlies eksperimentēt ar zilo toni? Lejupielādē lietotni Sadolin Visualizer un gūsti ieskatu, kā var radoši izmantot zilos toņus visās tavas mājvietas telpās.