Katru gadu mūsu Globālā estētiskas centra krāsu eksperti strādā kopā ar globālā dizaina un tehnoloģiju tendenču ekspertiem, lai atlasītu Sadolin gada toni. Šogad ir izvēlēts Heart Wood tonis — silts un omulīgs maigi rozā tonis, kas palīdz atpūsties un atgūt spēkus. Heart Wood ir daudzpusīgs tonis, kas rada plašu noskaņu klāstu atkarībā no paletes, ar ko tā tiek apvienota.

Aplūko pats. Iepazīsti mūsu ceļvedi Heart Wood toņa izmantošanai mājoklī un atklāj atšķirīgās un pat neierastās noskaņas, ko var radīt katra krāsu kombinācija.

Paslēpies no ārpasaules

Radi komfortu, izmantojot kodolkoksnes toni apvienojumā ar māla un terakotas nokrāsām

Vai meklē vietu, kur paslēpties? Apvieno Heart Wood toni ar kakao, māla un sārtajām nokrāsām, lai radītu siltuma sajūtu. Šo bagātīgo un nomierinošo krāsu kombinācija rada lielisku svētnīcu, kurā patverties.

Nomierinoša telpa visai ģimenei

Vēsi zilie un neitrālie toņi izstaro mieru

Ienes telpās dabas pieskārienu, apvienojot Heart Wood toni ar dabas iedvesmotiem zilajiem toņiem. Kombinācijā ar šiem vēsajiem toņiem telpai tiek piešķirta gan svaiguma, gan siltuma sajūta, radot nomierinošu gaisotni, kas ir piemērota ikvienam.

Dzīvīga un radoša telpa

Piešķir enerģiskumu, apvienojot kodolkoksnes un dzīvīgi zaļos toņus

Izveido rozā akcentu, apvienojot Heart Wood toni ar jūsmīgi zaļām nokrāsām. Šīs krāsu kombinācijas dzīvīgums sniedz enerģijas lādiņu jebkurai telpai un piešķir rotaļīgus akcentus. Kādēļ gan neizmēģināt grafiskas figūras?

Apskati video, kā uzkrāsot ovālu:

Uzzini, kuras krāsas vislabāk piestāv Sadolin gada tonim tavā mājoklī, izmantojot lietotni Sadolin Visualizer.

Aktuālās krāsas