“Es gribētu nokrāsot savu istabu košā krāsā, taču nevaru izlemt, kuru izvēlēties. Kur varu smelties idejas?”

Saskaņā ar mūsu īpašās globālās aptaujas datiem ap 33% mājokļu īpašnieku patīk izmantot košas krāsas.
Ja esi tikko pārcēlies, izteiksmīgi toņi ir lielisks veids, kā piešķirt jaunajam miteklim savu raksturu. Bet kuras krāsas izvēlēties? Kāda mājokļa īpašnieka krāsu atklāsme

Kad Katrīna Dimanta pārcēlās uz savu jauno dzīvokli, viņa nevarēja izvēlēties īsto krāsu viesistabas sienām — līdz viņas skatiens apstājās pie fotogrāfijas uz ledusskapja.

“Tā bija no nesena ceļojuma uz Īriju, viņa skaidro. “Tajā biju attēlota es, un fonā bija daudz skaistu zaļu pauguru, kas man aiz muguras vēlās tālumā.”

“Es nolēmu, ka līdzīgs zaļais tonis izskatītos lieliski manā viesistabā, un es atradu ideālo krāsu Sadolin klāstā. Tas ir satriecošs zaļš tonis un es to dievinu. Tagad istaba šķiet tik svaiga un aicinoša.”

Piecas vietas, kurās smelties krāsu idejas

Tiklīdz sāksi par to domāt, atradīsi krāsu iedvesmu, kur vien paskatīsies. Lūk, vēl daži izteiksmīgi un skaisti krāsu salikumi, kurus vari aizgūt no apkārt redzamajām lietām.

Ielaid telpā enerģiju ar tropiski zaļiem toņiem, ko papildina akcenta krāsas laukumi.

1) Dabas pasaule

Mežs, kurā mīli pastaigāties, vietējais parks vai pat augs uz Tavas palodzes; daba var sniegt daudz iedvesmas. Ielaid telpā enerģiju ar tropiski zaļiem toņiem, ko papildina koši akcenta krāsas laukumi.

Kuras krāsas? Izmēģini H7.38.79, H2.44.74 vai K2.45.64

Radi izaicinošu, modernu krāsu salikumu ar neona toņu akcentiem līdzās elegantai pelēkai krāsai vai iedvesmojies no saulrieta debesīm pilsētā siltai, nepiespiestai atmosfērai.

2) Moderna pilsētas ainava

Pilsētas ir krāsu ideju pārpildītas, un Tu vari tās atdarināt. Radi izaicinošu, modernu krāsu salikumu ar neona toņu akcentiem līdzās elegantai pelēkai krāsai vai iedvesmojies no saulrieta debesīm pilsētā siltai, nepiespiestai atmosfērai.

Kuras krāsas? Izmēģini CN.02.38 ar Y6.24.52 vai E4.29.62 ar S6.11.73

Pārved mājās brīvdienu izjūtu, nokrāsojot sienas līksmās, pludmales iedvesmotās krāsās.

3) Brīvdienas pludmalē

Pārved mājās brīvdienu izjūtu ar līksmām, pludmales iedvesmotām krāsām. Smilšu dzeltenie un okeāna zilie toņi kopā izskatās lieliski un uzbur piekrastes uzmundrinošo atmosfēru.

Kuras krāsas? Izmēģini F2.35.75 ar T2.32.55

Izmanto sev mīļas lietas kā krāsu salikuma sākumpunktu, un redzēsi, ka kļūdīties ir grūti.

4) Mīļa lieta

Tā var būt iecienīta mākslinieka glezna, koša dekorācija vai suvenīrs, ko atvedi no pēdējā ceļojuma. Izmanto sev mīļus priekšmetus kā krāsu salikuma sākumpunktu, un redzēsi, ka kļūdīties ir grūti.

Kuras krāsas? Izmēģini A0.24.35 vai Q2.49.25

Tava mazā, sarkanā kleitiņa vai mīļākais zilais krekls var kļūt par atslēgu Tava iekārtojuma krāsu salikumam, tāpat kā tērpam.

5) Tava garderobe

Tava mazā, sarkanā kleitiņa vai mīļākais zilais krekls var kļūt par atslēgu Tava iekārtojuma krāsu salikumam, tāpat kā tērpam. Ja Tev patīk krāsa, taču uztraucies, ka tā būs pārāk spilgta sienām, nokrāso tikai vienu akcenta sienu, piemēram, aiz gultas galvgaļa, vai izmanto to logu ailēm vai kādas mēbeles akcentēšanai.

Kuras krāsas? Izmēģini A8.39.35 vai T2.17.69