“Man patīk ideja par monohroma efekta izmantošanu jaunajā mājoklī, bet es vēlos krāsas. Kā varu panākt līdzīgu izskatu, neizmantojot melnu un baltu krāsu?”

Melna un balta krāsa ir satriecoša kombinācija, un tā vienmēr ir modē. Mājokļa iekārtošana, izmantojot šo svaigo un tīro paleti, nodrošinās attieksmes parādīšanu un radīs elegantu atmosfēru gandrīz jebkurā vietā.

Bet, ja uztraucies, ka melnbalta gamma izskatīsies pārāk asi, kādēļ gan nepamēģināt radīt maigāku tēlu, izmantojot līdzīgus dažādu krāsu savienojumus?

Šeit mēs apskatām veidus, kā panākt monohromu efektu, izmantojot mazāk uzkrītošus toņus, samazinot dramatisko efektu, taču neupurējot pievilcību.

Ja melnu un baltu mazliet klusini, šīs krāsas šķiet daudz jaukākas, vienlaikus nezaudējot grafisko efektu

1) Ogļu pelēks un maigi balts

Melnā un baltā krāsā ir kas ļoti nepielūdzams, tādēļ to klusināšana, kaut nedaudz, padara šīs krāsas daudz jaukākas, vienlaikus nezaudējot grafisko efektu. Apvieno ar košiem aksesuāriem, lai panāktu patīkamu kontrastu un padarītu tēlu vizuāli vieglāku.

Kuras krāsas? U5.24.33, U0.07.76

Izvēlies tumši zilu krāsu kā elegantu melnās krāsas aizvietotāju — tā piešķir dziļumu izvēlētajam krāsu salikumam, taču nav pārspīlēta

2) Tumši zilā un klusināta pelēkzilā krāsa

Zilās un baltās krāsas apvienojums ir klasisks un uzticams, taču, baltās krāsas vietā izvēloties maigu pelēkzilu toni, piešķirsi salikumam elegantu noti. Izvēlies tumši zilu krāsu kā elegantu melnās krāsas aizvietotāju, kas tēlam piešķirs dziļumu, taču nebūs pārspīlēts.

Kur vien iespējams, koka detaļas nolako — tās patiesi izcelsies uz izteiksmīgi zilo sienu fona.

Kuras krāsas? T2.43.44, SN.02.77, S6.11.73

Tumši pelēka krāsa ir eleganta izvēle, un tā Tavam mājoklim piešķirs mierpilnu atmosfēru, ja to kombinēsi ar gaišāku toni.

3) Tumši pelēks uz pelēka

Bāli pelēkā krāsa pēdējos gados ir kļuvusi populāra kā daudzpusīga alternatīva baltai krāsai un krēmkrāsai. Pretējā spektra pusē esošā tumši pelēkā krāsa ir eleganta izvēle un mājoklim piešķirs mierpilnu atmosfēru, ja to apvienosi ar gaišāku toni. Un tā kā tā pati nepiesaista skatienu, tā rada lielisku fonu interesantām mēbelēm.

Kuras krāsas? U0.20.40, U0.10.73

Zaļā parasti tiek uztverta kā mierīga krāsa, tādēļ labi der vietām, kurās vēlies justies relaksēti

4) Tumši zaļā krāsa un zaļi pasteļtoņi

Piesātināta, klusināta zaļā krāsa apvienojumā ar maigu pasteļtoni radīs Tavā mājoklī svaigu atmosfēru, un tas ir lielisks veids, kā mājoklī ieviest dabas izjūtu. Zaļā parasti tiek uztverta kā mierīga krāsa, tādēļ labi der vietām, kurās vēlies justies relaksēti.

Kuras krāsas? T1.23.25, U5.03.79, T1.08.79

Siltas pelēkbrūnas krāsas apvienošana ar svaigu baltu toni ir drošs veids, kā jaunajā mājoklī panākt elegantu tēlu

5) Pelēkbrūna un balta krāsa

Siltas pelēkbrūnas krāsas apvienošana ar svaigu baltu toni ir drošs veids, kā jaunajā mājoklī panākt elegantu tēlu, jo īpaši, ja neesi pārliecināts par pārgalvīgāku krāsu izmantošanu. Piešķir tēlam nepiespiestību un odziņu ar neitrāliem patīkamu audumu aksesuāriem.

Kuras krāsas? V0.13.67, U2.05.76

Populārākais ieteikums

Piešķir odziņu tumšākam krāsu salikumam, ievietojot telpā spoguļus, kas rotaļāsies ar perspektīvu un visapkārt telpā izplatīs gaismu.