Neskaidrību pilnajā pasaulē spēja paļauties uz matemātiku un zinātni rada mierinošu sajūtu. Valodas mainās, bet skaitļi paliek, vienojot mūs neatkarīgi no tā, kurā pasaules vietā esam.

Šī krāsu tendence mudina mūs skatīties uz saviem mājokļiem analītiski — nospraust mērķus un uzstādīt taustāmus uzdevumus, lai dzīvotu pēc iespējas labāku dzīvi. Nokrāsas, kas veido šo tendenci, ir izsmalcinātas un elegantas: rūpīgi izvēlēts sajaukums no vīrišķīgiem neitrālajiem toņiem, piemēram, tepes, ģipša un ķieģeļa krāsas, un bagātīgas akcenta krāsas, piemēram, tumšas smaragda, koši zilzaļas, spilgti sarkanas un okera krāsas.

Ja nosvērta mājokļa radīšana Tev liekas tīkama ideja, kādēļ gan nepamēģināt iesaistīt esošajā interjerā dažas no šīs tendences neitrālajām krāsām? Šie nosvērtie un apdomīgie neitrālie toņi labi mijiedarbojas ar dabīgiem materiāliem, piemēram, tumšu koku, marmoru, ozolkoku un betonu. Ja vēlies iesaistīt grafisku elementu, izmanto trafaretu, lai uzkrāsotu sev nozīmīgu skaitli izteiksmīgā akcenta tonī, piemēram, zilzaļā vai spilgti sarkanā krāsā, uz jebkuras sienas, kurai vēlies pievērst uzmanību.

Aktuālās krāsas