“Pārcelšanās un dažreiz arī ikdiena var radīt stresu. Kā varu izmantot krāsu, lai atjaunotu enerģiju?”

Ja pārcelšanās Tev rada stresu, Tu neesi viens — mūsu globālajā aptaujā tika atklāts, ka teju puse mājokļu īpašnieku pēc pārcelšanās ir jutušies nemierīgi. Ja Tev ir arī aizņemts darba grafiks un drudžaina ģimenes dzīve, nav brīnums, ka mājās alksti miera.

Krāsa var sniegt ātru mierinājumu nogurušiem prātiem. Šie pieci guļamistabas krāsu salikumi Tev palīdzēs pamosties spēkpilnam un gatavam jaunajai dienai (kā arī palikušo mantu izsaiņošanai).

Zaļā krāsa sniedz ideālu līdzsvaru starp dzīvespriecīgu un mierpilnu noskaņu; nokrāso sienas sulīgos toņos, lai tie Tev no rītiem palīdzētu pamosties.

1) Atsvaidzinoša zaļā krāsa

Zaļā krāsa sniedz ideālu līdzsvaru starp dzīvespriecīgu un mierpilnu noskaņu; nokrāso sienas sulīgos toņos, lai tie Tev no rītiem palīdzētu pamosties, vai izvēlies jūras toņus mierpilnai, bet uzmundrinošai atmosfērai.

Kuras krāsas? C7.04.83, H0.09.80 vai K9.07.82

Violetā ir viena no mierpilnākajām krāsām spektrā, un tā veicina relaksāciju un labsajūtu.

2) Mierinoša violetā krāsa

Violetā ir viena no mierpilnākajām krāsām spektrā, un tā veicina relaksāciju un labsajūtu. Tiek uzskatīts, ka tā palīdz arī meditēt —tieši tas, kas nepieciešams, lai nomierinātu prātu pēc saspringtas pārcelšanās dienas.

Kuras krāsas? T1.08.79, Z9.10.60 vai V0.06.80

Dzīvīgā oranžā krāsa Tev noteikti palīdzēs no rīta izlēkt no gultas. Terakotas un vara nokrāsas ir maigāki varianti guļamistabas krāsu salikumam.

3) Enerģiskā oranžā krāsa

Dzīvīgā oranžā krāsa Tev noteikti palīdzēs no rīta izlēkt no gultas. Koši oranžiem toņiem ir izteiksmīga retro atmosfēra, un to intensitātes dēļ tie vislabāk darbojas kā akcenti. Ja vēlies nokrāsot sienas viscaur oranžas, terakotas un vara toņi ir maigāki varianti guļamistabas krāsu salikumam.

Kuras krāsas? D9.46.67, B6.20.50 vai C6.22.61

Dzeltenā krāsa bieži vien šķiet košāka uz Tavām sienām nekā krāsu tabulā, tādēļ var būt laba ideja guļamistabas krāsu salikumā izvēlēties pāris toņus gaišāku krāsu.

4) Priekpilnā dzeltenā krāsa

Saulaini dzeltena istaba Tev uzreiz liks pasmaidīt, kad no rīta atvērsi acis. Dzeltenā krāsa bieži vien šķiet košāka uz Tavām sienām nekā krāsu tabulā, tādēļ guļamistabas krāsu salikumā var būt laba ideja izvēlēties pāris toņus gaišāku krāsu, lai tā nav pārāk uzbudinoša.

Kuras krāsas? G3.16.88, C7.05.82 vai F6.24.83

Zilā krāsa rada svaigu krāsu salikumu, kas ir ārkārtīgi mierpilns. Patiesībā tā ir tik nomierinoša, ka var pat palēnināt Tavu pulsu, palīdzot atslābt rosīgas dienas nobeigumā.

5) Nomierinošā zilā krāsa

Zilā krāsa rada svaigu krāsu salikumu, kas ir ārkārtīgi mierpilns. Patiesībā tā ir tik nomierinoša, ka var pat palēnināt Tavu pulsu, palīdzot atslābt rosīgas dienas nobeigumā un no rīta pamosties enerģiskam un dzīvespriecīgam.

Kuras krāsas? T2.17.69, T2.32.55 vai T1.23.63

Populārākais ieteikums

Lai krāsu salikumā neuzkrītoši iekļautu pacilājošas krāsas, izvēlies krāsu pārejas efektu ar Tevis izvēlēto krāsu sienas lejasdaļā, kas pāriet baltā krāsā vidus daļā.