Sadolin Gada Krāsa 2018 ir Heart Wood tonis maigā un siltā nokrāsā, taču tas nenozīmē, ka šis tonis vienmēr izstaro mieru. Kombinē ar koši dzelteniem un enerģiski zaļiem toņiem, lai atdzīvinātu savu mājokli un izceltu Heart Wood siltos toņus. Šīs dzīvīgās toņu kombinācijas palīdzēs ieraudzīt jau zināmas telpas jaunā gaismā.

Iedvesma bērnu guļamistabai

Krāsaini punkti bērnu guļamistabā

Šī rosinošā dizaina ideja bērnistabai parāda, kā iedzīvināt kontrastējošas krāsas uz neitrāla fona, lai radītu iedvesmojošu efektu. Veidojot dabiskus krāsu laukumus oļu formā, kopējais radītais iespaids ir rotaļīgs un mūsdienīgs, turklāt tas ir vienkārši iegūstams.

Dinamisks dzīvojamās istabas noformējums

Dzīvojamā istaba zaļos toņos ar ovālu uz sienas

Nebaidies no šiem toņiem — tos var vienkārši kombinēt. Apvienojot spilgti un gaiši zaļos toņus uz akcentētas sienas, tiek radīta enerģiskuma sajūta, ko izceļ Heart Wood rozā toņa pieskāriens. Dizaina pilnveidošanai iesakām gaišus koka un metāla interjera elementus.

Gaiša un spilgta guļamistaba

Guļamistaba ar uzkrāsotu ovālu uz sienas

Pareizi izvēlētas akcenta toņu kombinācijas var sniegt enerģijas lādiņu pat guļamistabā, kura dominē neitrālas krāsas. Šajā mūsdienīgajā guļamistabā koši zaļie toņi ir akcentēti ar Heart Wood rozā nokrāsu. Tas ir ātrs un vienkāršs veids, kā pilnībā pārveidot gaisotni telpā.

Vai jūties iedvesmots?
Izmēģini jaunu toni savā dzīvojamajā istabā tūlīt, izmantojot lietotni Sadolin Visualizer.

Uzzini, cik vienkārši ir uzzīmēt ovālas formas uz sienas, un radi iedvesmojošu telpu

Aktuālās krāsas