Vai tev patīk mājīga gaisotne? Apvieno Heart Wood silti rozā toni — Sadolin Gada Krāsu 2018 — ar kakao, māla un sārtām nokrāsām, lai iegūtu zemes brūno toņu salikumu, kas radīs omulīgu noskaņu visā mājoklī.

Veldzējošas dabiskas nokrāsas

Dabiska un ērta guļamistaba

Daudzi vēlas vilinošu komfortu savā guļamistabā. Šādu sajūtu uzbur lieli grafiski laukumi Heart Wood tonī, ko lieliski izceļ kafijas vai terakotas nokrāsas apmalīte. Izmanto to, lai piešķirtu vizuālu akcentu ar divu toņu sienu vai izceltu logus vai līstes. Ja vēlies papildināt telpas noformējumu, iesakām izmantot ādas un metāliskus interjera elementus, kā arī bagātīgas koka krāsas.

Noskaties vienkāršu ceļvedi divu toņu sienas krāsošanai:

Kombinētas krāsas virtuvē

Siltie toņi virtuvē

Heart Wood maigi rozā un piena kakao toņu apvienojums ir lieliski piemērots, lai radītu siltuma sajūtu pat vismazākajā virtuvē. Nokrāsojot darba virsmas vienā tonī ar sienu akcentiem, tiks radīts elegants pieskāriens, kā arī tiks pieklusinātas virtuves priekšmetu un interjera elementu skaidrās līnijas.

Dabas iedvesmotas dizaina idejas

Rotaļīgie oļi bērnu guļamistabā

Vienkāršām krāsošanas metodēm var būt liela ietekme, it sevišķi bērnistabā. Izmēģini guļamistabā jaunu krāsojumu ar oļu iedvesmotu dizainu, kas apvieno silto māla toni ar piena kafijas toni un izsmalcinātu Heart Wood rozā nokrāsu ar dažiem ceriņkrāsas pieskārieniem. Šajā savienojumā var redzēt, kā siltās krāsas izstaro rotaļīgumu.

Vai meklē vairāk krāsu ieteikumu?
Uzzini vairāk par silto Heart Wood toni — Gada Krāsu 2018.

Aktuālās krāsas