“Vēlamies savā jaunajā mājoklī iekārtot vannas istabu, taču mums šobrīd nepietiek naudas pilnīgai pārveidošanai.”

Mūsu nesenajā globālajā aptaujā piektdaļa cilvēku atzina, ka vannas istabas pabeigšana bija svarīgākā lieta māju izjūtas radīšanai, īpaši pēc stresa pilnas pārcelšanās.

Taču pārcelšanās uz jaunu mājokli var būt dārga, atstājot maz naudas dārgiem remontiem. Patiesībā 38% cilvēku atliek profesionāļa algošanu pēc pārcelšanās, jo vienkārši nespēj to atļauties.

Risinājums? Apsver iespēju izmantot krāsu kā ātru un pieejamu veidu, lai radītu jaunu tēlu, kas iepatiksies visai ģimenei. Mūsu Sadolin krāsu eksperte Luīze Toda skaidro, kā vari sasniegt spa cienīgu harmoniju, nepārtērējot budžetu.

Apskati savu jauno mājokli un izveido tikai tādu darbu sarakstu, kurus var paveikt vienkārši un lēti.

1) Novērtē

Apskati savu jauno vannas istabu un izveido tikai tādu darbu sarakstu, kurus var paveikt vienkārši un lēti.

2) Kur vari pievienot krāsu?

Vai vannas istaba ir flīzēta? Tad apsver iespēju piešķirt košas krāsas akcentu griestiem.

Pelēkā krāsa šobrīd kļūst arvien populārāka vannas istabām. No vismaigākā gaiši pelēkā līdz vispiesātinātākajam asfalta pelēkam, ar šiem toņiem ir viegli krāsu salikumam piešķirt eleganci.

3) Kuras krāsas šobrīd aktuālas?

Pelēkā krāsa šobrīd kļūst arvien populārāka vannas istabām.

No vismaigākā gaiši pelēkā līdz vispiesātinātākajam asfalta pelēkam, ar šiem toņiem ir viegli krāsu salikumam piešķirt eleganci.

Kuras krāsas? R9.06.73, S0.05.65, SN.02.58 un CN.02.38

Apvienojot zaļu un baltu krāsu, maza vannas istaba šķitīs svaiga un gaisīga, bet jūraszilai krāsai būs nomierinošs efekts, kas palīdzēs apvienot nesaskanīgu salikumu.

4) Izvēlies izteiksmīgas nokrāsas

Ja Tavas vannas istabas flīzes ir baltas vai neitrālas, Tev ir lieliska iespēja eksperimentēt, nokrāsojot atlikušo sienas platību pārgalvīgā krāsā, ko vienmēr esi gribējis izmēģināt.

Apvienojot zaļu un baltu krāsu, maza vannas istaba šķitīs svaiga un gaisīga, bet jūraszilai krāsai būs nomierinošs efekts, kas palīdzēs apvienot nesaskanīgu salikumu.

Un neaizmirsti par dzelteno krāsu. Intensīva nokrāsa ir ideāla tumšām vannas istabām un nekavējoties uzlabos garastāvokli.

Kuras krāsas? K9.16.56, T1.23.63 un F9.44.81

Populārākais ieteikums

Ja aizvieto vecas vai saplīsušas flīzes, samazini izmaksas, flīzējot tikai tās vietas, kuras atradīsies tiešā saskarē ar ūdeni, piemēram, dušā. Tas atstās arī vairāk vietas krāsošanai!

Un neaizmirsti pajautāt savam vietējam Sadolin pārdevējam par mūsu pelējuma izturīgajām krāsām, piemēram, Vatrum.