Paveic vairāk, izmantojot mazāk

Kuram gan nepatīk ideja par lielāka darba apjoma padarīšanu, izmantojot mazāk krāsas? Tā ir Iespēju planētas būtība, un mēs pie tā strādājam katru dienu.

Mēs izstrādājam augstākas kvalitātes krāsu, kas ļauj strādāt efektīvāk un kalpo ilgāk. Izmanto mūsu rokasgrāmatu, lai uzzinātu kā aprēķināt nepieciešamo krāsas daudzumu, un uzzinātu, cik maz ir nepieciešams, lai iegūtu nevainojamu, mazgājamu krāsojumu. Tas nozīmē arī mazākus naudas tēriņus – gan šajā brīdī, gan laika gaitā. Planētai tas nozīmē ievērojami mazāku resursu patēriņu. Pozitīva ietekme, ar ko mēs lepojamies.

Taču mūsu misija samazināt atkritumu apjomu ar to nebeidzas. Mēs mainām arī mūsu produktu iepakojumu, izmantojot mazāk materiālu nekā jebkad, lai radītu krāsu bundžas. Mēs strādājam, lai ražotu bundžas tikai no 100% pārstrādātiem materiāliem – no etiķetes līdz pašai bundžai. Mūsu bundžas tiek ražotas tā, lai tās būtu iespējams pārstrādāt atkārtoti un turpinātu to dzīves ciklu ilgi pēc tam, kad esat devis jaunu dzīvi savam mājoklim.

Labāka krāsa un svaigāks gaiss

Mūsu ūdens bāzes krāsām nav smaržas, tāpēc gaiss ir svaigāks.

Katru dienu mēs meklējam jaunus ceļus inovācijām. Aizstājot tradicionālos šķīdinātājus ar ūdeni, esam radījuši rūpīgi izstrādātu krāsu klāstu, kas ir labākas Tev un apkārtējai videi. Mūsu ūdens bāzes krāsas faktiski ir bez smaržas un nereaģē uz gaisā esošo piesārņojumu, uzlabojot gaisa kvalitāti visiem mums.

Turklāt, tā kā šajā krāsās šķīdinātāji ir uz ūdens bāzes, varat mazgāt savas otas izlietnē ar ūdeni un pēc tam noslaucīt, neizmantojot vaitspirtu. Vienkāršība un ilgtspējīgums: visiem derīga uzvaras formula. Izlasiet par ūdens bāzes krāsu priekšrocībām.

Palīdzība kopienām visā pasaulē

Mūsu Krāsojam projekti ir veltīti, lai pārveidotu un atjaunotu dažādas vietas visā pasaulē.

Kā globāls zīmols mēs izmantojam savas iespējas, lai palīdzētu trūkumā nonākušām kopienām visā pasaulē. Pierādot, ka mūsu krāsu spēks pārsniedz Tava mājokļa sienu krāsojumu, mūsu Krāsojam projekti ir veltīti, lai pārveidotu un atjaunotu vietas, kur tas visvairāk nepieciešams.

Strādājot kopā ar entuziasma pilniem brīvprātīgajiem, pazīstamiem māksliniekiem un vēstniekiem, šiem projektiem esam ziedojuši tūkstošiem litru krāsas, apvienojot cilvēkus kopā un padarot dzīves gaišākas.