Pusaudža gadi ir laiks, kad jaunieši vēlas izteikt savas personības un padarīt savas istabas personiskas. Izmantojot mazliet krāsas un iztēles, mēs parādīsim, kā radīt telpu pusaudžiem, kas atbilst viņu individualitātei un krāsainajām personībām. Neuztraucieties, vecāki — katrai personībai pieejama piemērota krāsa un stils!

Vienkāršas svītras

Atturīgums ir svarīgākā īpašība izskatam, kas piemērots pusaudža vecumu sasniegušam bērnam. Melnas līnijas uz baltas sienas pamīšus ar krāsainiem blokiem izskatās satriecoši, tikmēr atraktīvas mēbeles un maigos toņos ieturēts istabas iekārtojums var piešķirt dramatiskus akcentus.

Mūsu padomu videoklipos redzams, cik viegli ir uzkrāsot perfektu apli.

Pašbildes istaba

Pašbildes telpa pusaudzim ar jautru rāmja motīvu

Izvirziet savu pusaudzi priekšplānā ar košu un pievilcīgu pašbildes istabu. Izvēlieties vienu sienu un uzkrāsojiet baltas malas, krāsainus centrus un dekoratīvus elementus, lai atdarinātu Instagram stila uzņēmumu. Radot fonu fotogrāfijām ar draugiem, tas ir lielisks veids, kā padarīt telpu mūsdienīgu! Vienkārši pievienojiet aksesuārus bezgalīgām iespējām viedtālruņa priekšā.

Papildinformāciju par šī satriecošā izskata iegūšanu skaties mūsu padomu videoklipā.

Piemērota mācību zona

Radi krāsainu mācību vietu pusaudžiem

Pat visnopietnāk noskaņotajiem pusaudžiem ir nepieciešama iedvesma, lai atvērtu grāmatas un sāktu mācīties. Kāpēc gan neizveidot īpašu mācībām paredzētu vietu, kas būtu iedvesmojoša un radoša? Uz nopietnu mācību darbu mudinās sienu nošķiršana ar biezām svītrām. Līdzīgi krāsotas mēbeles noteikti sniegs iedvesmu labām sekmēm. Tas būs vecāku nopelns.

Noskaties mūsu padomu videoklipu par perfektu svītru radīšanu

Bohēmas šiks

Izmēģini radošas formas uz sienas pusaudža istabā

Lai pusaudži izpauž savu iekšējo bohēmieša garu ar mākslinieciskām formām un radošām krāsām. Lai iegūtu maksimālu efektu, izpaudies brīvi uz vienas akcenta sienas, pēc tam papildini ar atbilstošiem piederumiem.

Rotaļīgi apļi vai ģeometriski kvadrāti — stāsts ir par spontanitāti un bezrūpību, tāpēc pārāk daudz nelauzi galvu. Lai ota vada roku, eksperimentē un priecājies! Vai nepieciešama iedvesma sākumam?

Iedrošināt pusaudžus izpaust savas emocijas ar krāsu, ir lielisks radošais izvirdums. Savas istabas dekorēšana ir lieliska izdevība kopīgam pasākumam! Izmēģiniet krāsas sadarbības ceļā. Izvēlieties stilu kā komanda. Pēc tam strādājiet kopā, lai radītu satriecošas sienas.

Sāc savu projektu, lejupielādējot programmu Sadolin Visualizer, un aplūko, kā krāsas izskatās uz sienām.

Aktuālās krāsas