“Vēlos pamest komforta zonu un izmēģināt pārgalvīgu krāsu salikumu jaunajā mājoklī, uz kuru beidzot esmu pārcēlies”

Saskaņā ar mūsu globālās aptaujas datiem 31% jauno māju īpašnieku smeļas iedvesmu jaunā mājokļa iekārtošanai no modes un stila tendencēm.

Tiem jauno mājokļu īpašniekiem, kuri ir ieinteresēti izmēģināt ko nedaudz atšķirīgu iekārtojumā, pārsteidzoši tumšie toņi ir ļoti aktuāli.

Tumšāku krāsu izmantošana mājoklī ir viegls un pieejams veids, kā piešķirt krāsu salikumam elegantu atmosfēru. Pietiek ar mazumu, jo īpaši, ja krāso akcenta sienu.

Apskati mūsu moderno krāsu izlasi un atklāj, kā Sadolin var Tev palīdzēt panākt kāroto tēlu.

Ametista krāsas siena piešķirs Tavam krāsu salikumam kaisli, un tā labi der lielākām telpām, piemēram, viesistabām

1) Ametista krāsa

Šis bagātīgais violetais tonis ir izteiksmīgs un pievilcīgs, un tas ir daudzpusīgāks, nekā vari iedomāties. Ametista krāsas siena piešķirs Tavam krāsu salikumam kaisli, un tā labi der lielākām telpām, piemēram, viesistabām. Lai panāktu satriecošu efektu, apvieno to ar saskanīgām krāsām, piemēram, sūnu zaļiem, piesātināti dzelteniem, kā arī atsevišķiem sarkaniem un ziliem toņiem.

Kuras krāsas? U6.27.18, V2.43.30, K9.16.56, F2.35.75

Daži tumšāki toņi, piemēram, piesātināti tintes zilie toņi, šķietami piešķir telpai dziļumu un rada lielākas telpas izjūtu.

2) Dūmakaini pelēka krāsa

Ar tumši pelēko krāsu jebkuru telpu var acumirklī padarīt greznāku. Pelēkā krāsa nav uzkrītoša un nepiesaista skatienu, tādēļ ir ideāla alternatīva baltai vai krēmkrāsai neitrāla fona lomā.

Kuras krāsas? S0.10.50, S1.09.41, S0.09.30

Piesātināts, šokolādīgs sarkans tonis Tavam jaunajam mājoklim piešķirs izteiksmīgumu

3) Vispiesātinātākā sarkanā krāsa

Piesātināts, šokolādīgs sarkanais tonis Tavam jaunajam mājoklim piešķirs izteiksmīgumu, tādēļ to labāk lietot ar mēru. Apvieno to ar sniegbaltām sienām vai citviet ar koka detaļām, lai panāktu romantisku, elegantu atmosfēru, kas lieliski iederas guļamistabā.

Kuras krāsas? Z3.23.24, Z9.19.20, W2.14.25

Telpas, kurās ir saullēkta gaisma, dienas laikā piedzīvo visvairāk gaismas variāciju. Saullēkta laikā gaismai ir viegli rozā pieskāriens, kas vēlāk no rīta strauji kļūst zilāks.

4) Mūžam aktuālā zilzaļā krāsa

Zilzaļā krāsa ir ārkārtīgi mierpilna krāsa, jo apvieno zilo un zaļo, un to var droši izmantot viscaur jaunajā mājoklī. Līdzsvaro tēlu ar piparmētru zaļo, lai panāktu nomierinošu efektu, vai saglabā izaicinājumu un apvieno to ar sinepju dzelteno krāsu.

Kuras krāsas? N8.51.30, S9.30.40, F2.40.60, Q6.09.81

Smaragdzaļais ir satriecošs tonis, ko parasti saista ar bagātību un greznību. Radi iespaidu, apvienojot to ar samtaini ziliem un zelta toņiem

5) Smaragdzaļā krāsa

Smaragdzaļais ir satriecošs tonis, ko parasti saista ar bagātību un greznību. Tas ir gana iespaidīgs, tādēļ elegantā ēdamistabā apvieno to ar neitrāliem toņiem, vai, ja jūties pārgalvīgi, izcel to uz samtaini zilu un zelta toņu fona.

Kuras krāsas? Q2.49.25, Q1.31.49, S6.54.34, E0.27.60