“Kā radīt greznu guļamistabu bez greznu lietu izmaksām?”

Saskaņā ar mūsu īpašās globālās aptaujas datiem 37% mājokļu īpašnieku apgalvo, ka, pārceļoties uz jaunu mājokli, viņu guļamistabas iekārtošana ir galvenā prioritāte.

Nav pārsteidzoši, ka mūsu guļamistabas mums ir tik svarīgas — katru dienu mēs tajās pavadām gandrīz pusi dienas. Taču guļamistabas nav tikai vieta miegam. Tas ir arī miera patvērums, kurā varam doties atpūsties, atstājot aiz muguras dienas raizes.

Par laimi, Tev nav jātērē daudz naudas dizaineru mēbelēm un smalkiem audumiem, lai radītu ekskluzīvas viesnīcas stila guļamistabu. Tikai krāsa vien var pārveidot guļamistabu valdzinošā atpūtas zonā.

Lūk, kā veidot tēlu:

Piesātināti dārgakmeņu toņi krāsu salikumam piešķir eksotisku dekadenci. Atdarini dārgakmeņu piesātinātību un krāsu, apvienojot matētas un glancētas virsmas

1) Dārgakmeņu toņi

Piesātināti dārgakmeņu toņi krāsu salikumam piešķir eksotisku dekadenci. Izmanto matētus toņus uz sienām skaistam un maigam efektam, vai izvēlies glancētu krāsu galdam vai krēslam, lai radītu satriecošas akcenta mēbeles.

Kuras krāsas? Q2.49.25, W0.05.65, T1.23.25, W0.33.32

Iedvesmojies no naksnīgajām debesīm un nokrāso sienas vistumšākajā zilajā tonī, lai iegūtu noslēpumainu guļamistabas krāsu salikumu, kas ir arī aicinošs un mājīgs.

2) Pusnakts zilā krāsa

Iedvesmojies no naksnīgajām debesīm un nokrāso sienas vistumšākajā zilajā tonī, lai iegūtu noslēpumainu guļamistabas krāsu salikumu, kas ir arī aicinošs un mājīgs. Apvieno ar spoguļotām mēbelēm, lai spēlētos ar gaismu istabā un piešķirtu tai valdzinošu atmosfēru.

Kuras krāsas? S9.20.21 vai S0.20.21

Bāli, sudrabaini toņi rada elegantu, pieaugušu cilvēku atmosfēru. Apvieno tos ar tumšākām krāsām, lai panāktu tēlam spēku un pamatīgumu

3) Izsmalcinātā sudraba krāsa

Bāli, sudrabaini toņi rada elegantu, pieaugušu cilvēku atmosfēru un var tikt apvienoti praktiski ar jebkuru citu krāsu. Nokrāso sienu aiz gultas galvgaļa tumšākā tonī, lai panāktu tēlam spēku un pamatīgumu.

Kuras krāsas? ON.00.76 ar ON.00.49

Piesātināti dārgakmeņu toņi krāsu salikumam piešķir eksotisku dekadenci. Atdarini dārgakmeņu piesātinātību un krāsu, apvienojot matētas un glancētas virsmas

4) Bagātīgā sarkanā krāsa

Sarkanā krāsa telpai piešķir acumirklīgu dramatiskumu. Guļamistabā ir vērts izvēlēties piesātinātus ogu toņus, kas ir gana neuzkrītoši, lai būtu mierpilni, taču gana piesātināti, lai atstātu iespaidu.

Kuras krāsas? A8.39.35 vai Z9.19.20

Bāli, sudrabaini toņi rada elegantu, pieaugušu cilvēku atmosfēru un var tikt apvienoti praktiski ar jebkuru citu krāsu.

5) Mūsdienīgs monohroms savienojums

Melna un balta krāsa, ja tās izmanto kopā, izskatās nepiespiesti izaicinoši. Izvēlies vienu koka apdarei un otru — sienām, lai iegūtu stilīgu izskatu. Ja vēlies eksperimentēt, kādēļ gan nepamēģināt dažādus krāsu efektus? Svītras vai krāsu pāreja no melnas uz baltu piešķirs krāsu salikumam pievilcīgumu.

Kuras krāsas? ON.00.18 ar ON.00.87

Populārākais ieteikums

Apvieno baltu gultas veļu ar plīša plediem un samta spilveniem, lai panāktu pieejamu ekskluzīvas viesnīcas stila pieskārienu.