Heart Wood tonis ir nominēts par Sadolin Gada Krāsu 2018, kas izvēlēts, lai atjaunotu saikni ar dabā atrodamajām nomierinošajām krāsām. Šo aktuālo toni var izmantot dažādās krāsu kombinācijās, lai radītu atšķirīgas noskaņas atkarībā no gaisotnes, ko vēlies uzburt savā mājoklī.

Krāsas radīta iedvesma

Idejas dzīvojamajai istabai neitrālos toņos

Heart Wood toni 
izvēlējās mūsu Globālā estētiskas centra krāsu speciālisti. Kopā ar starptautiskiem dizaina un sociālo tendenču ekspertiem esam konstatējuši globālu pieaugošu nepieciešamību pēc mājokļiem ar veldzējošu gaisotni, un Heart Wood tonis tajā lieliski iederas. Tas var radīt ērtu, enerģisku vai nomierinošu noskaņu atkarībā no toņiem, kurus pieskaņosi. 


Krāsa katras telpas pamatā

Silta un omulīga virtuve

Ar savu maigi rozā nokrāsu Heart Wood tonis rada patīkamas sajūtas ikvienā telpā. Nokrāsu daudzpusība ļauj to izmantot neskaitāmās krāsu kombinācijās — viss no jūsmīgi zaļiem līdz vēsi ziliem toņiem — lai radītu gaisotni, kas ir piemērota tieši tev.

Papildinošas krāsas

Bagātīgi toņi guļamistabā

Lai radītu bagātīgas krāsu kombinācijas, Heart Wood toni var apvienot ar zemes toņiem. Papildinot šīs siltās un harmoniskās nokrāsas ar tintes zilu toni, omulīgajai noskaņai tiek pievienota elegance. Savukārt, lai radītu gaisīgu un siltu atmosfēru, apvieno Heart Wood toni ar gaišākām krāsām.

Atklāj, kā 2018. gada Sadolin tonis var pārveidot tavu mājokli, izmantojot lietotni Sadolin Visualizer.

Noskaties video, smelies iedvesmu un uzzini, kā vari izmantot Heart Wood toni savās mājās.

Aktuālās krāsas