Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt
Esi pabeidzis krāsošanas darbus, un pāri palikusi krāsa? Šie videi draudzīgie ieteikumi Tev palīdzēs droši atbrīvoties no pāri palikušās krāsas.

Kā izmantot pāri palikušo krāsu

Uzzini, kā atbrīvoties no krāsas videi draudzīgā veidā.

1) Pirms sāc krāsošanas darbus, aprēķini, cik daudz krāsas Tev būs nepieciešams, lai īstenotu savu ieceri. Izmantojot mazāku krāsas daudzumu, ne tikai ietaupīsi naudu, bet arī palīdzēsi pasargāt mūsu planētu.

2) Ja Tev paliek pāri krāsa, vai to var izmantot vēlreiz? Pāri palikušās krāsas uzglabāšana ir vienkārša, ja vien turi bundžas tālāk no tiešiem saules stariem un vidē, kas pasargāta no sala. Ja Tev palicis tikai neliels krāsas daudzums, pārlej krāsas burkās un uzglabā drošā, sausā vietā.

Ieteikums. Vai pāri palikuši baltie toņi? Sajauc tos kopā un izmanto kā pamata slāni nākamajā krāsošanas reizē.

3) Vai to var izmantot kāds cits? Vari krāsu atdot kaimiņiem vai draugiem, vai varbūt vietējai teātra trupai, jauniešu centram vai skolai, kas tai varētu rast pielietojumu.

4) Svarīgi atcerēties, ka krāsu nedrīkst izliet izlietnē vai kanalizācijā, kā arī nedrīkst izmest kopā ar atkritumiem. Sazinies ar pašvaldību un lūdz palīdzību krāsas likvidēšanā. Viņiem vajadzētu Tev ieteikt īpašu veidu, kā izmest krāsu, nekaitējot videi.

Iespēju planēta ir gaišāka nākotne, kuru visi varam palīdzēt radīt — vienkārši izdarot gudras izvēles. Atklāj, kā visi varam jau šodien veicināt pozitīvas pārmaiņas.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...