Izvēlies neitrālu bāzes toni, ko izmantot kā iekārtojuma fonu.

Atrodi neitrālu bāzes toni savai dzīvojamai telpai

Atrodi neitrālu bāzes toņu paleti, kas palīdzēs izcelt iekārtojuma elementus.

Gaiša balto toņu palete var būt lielisks pamats, kas piešķirs individuālajiem akcentiem galveno vietu katrā istabā. “Mēs to dēvējam par mazo baudas mirkļu dzeju,” stāsta Vileke Jongejana, Globālā estētikas centra vecākā toņu dizainere. “Saskatām jaunu dzīves un patērēšanas izpratni, kad netiek nemitīgi pievienoti jauni priekšmeti un galvenais ir iegādāties mazāk, toties kvalitatīvāk.”

Eksperimentē ar apdari, pievienojot papildu dimensiju

Neitrāli bāzes toņi izceļ un paspilgtina istabā novietotos priekšmetus.

Šī krāsu palete ir ļoti atturīga, tomēr nodrošina iespēju eksperimentēt ar dažādām apdarēm un materiāliem. “Domājot par to, kādus priekšmetus iekļaut telpas iekārtojumā, apsver iespēju izmantot stiklu un spīdumu,” iesaka Vileke. Attēlu ietvari, stikls un citi spīdīgi elementi, kas novietoti istabā, piesaista uzmanību. Telpu var padarīt maigāku, mēbeļu izvēlē dodot priekšroku dabiskiem materiāliem un toņu akcentiem.

Apdzīvojama telpa

Izmanto gaismu lietderīgi, apsverot, kā dažādi toņu salikumi saskan ar saules gaismu un ēnu.

Jāņem vērā, ka centies panākt vispārēju viegluma un gaismas efektu. Telpai vajadzētu uzlabot noskaņojumu, un tās dizainam jāatspoguļo un jānovirza gaisma visā istabā. Domājot par elementiem, ko vēlies iekļaut, apsver iespēju izmantot dažādas virsmas, bagātinot telpu ar intriģējošiem, taustei tīkamiem priekšmetiem.

Mērķis ir iekļaut mājvietas iekārtojumā savu individuālo pieredzi un atmiņas, tomēr telpai vajadzētu būt arī mūsdienīgai, plašai un vērstai uz nākotni. Lai pievienotu istabai mūsdienīgu akcentu, var izmantot tumšāka toņa laukumu, piemēram, tumši zilo 2017. gada toni [Denim Drift] (https://www.sadolin.lv/lv/informacija-par-krasam/s01050) kā neuzkrītošu definējošo elementu uz sienas.

Atrodi savu neitrālo bāzes toni

Lejupielādē lietotni Sadolin Visualizer un noskaidro, kā atturīga toņu palete varētu uzlabot tavu mājvietu.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer