Dabas rudenīgā krāsu skate ir sezonāls brīnums. Lasi mūsu ieteikumus mājokļa iekārtošanai, izmantojot žilbinošas rudens krāsas.

Ļauj rudens nokrāsām Tevi apžilbināt

Dabas rudens lapu krāsu skate ir sezonāls brīnums.

Pēc vasaras krāšņajiem zaļajiem toņiem koku un krūmu lapas sāk kļūt zeltainas, kļūstot par vēstnesēm iespaidīgam krāsu uzplaukumam. Nevar neapžilbt no dzelteno, sarkano, oranžo un zelta toņu pārpilnības, krāsu kopuma, kas īpaši leģendārs Ziemeļamerikas Jaunanglijas reģionā. Bet vai esi kādreiz pa īstam aizdomājies, kas liek lapām pārtapt no zaļām par zeltainām?

To izraisa lapotnes reakcija uz saules gaismas daudzuma samazināšanos. Lapās esošais hlorofils noārdās, lai atklātu tajās slēptos karotinoīdus, noņemot zaļo krāsu un nokrāsojot lapas dažādos izteiksmīgos toņos.

Ja rudens toņi Tev sirdij tuvi, meklē tādas zelta nokrāsas kā medus, ķirbja, kliņģerītes, kastaņbrūno un vara krāsas. Pamēģini atdarināt šo krāsu kombināciju savā mājoklī, kombinējot zeltainus dzeltenos toņus un dažādas oranžā nokrāsas, vai papildini ar izsmalcinātu neitrāli silto toni, piemēram, mokas vai kanēļa krāsu, lai sabalansētu zelta krāsas izteiksmīgumu.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer