Uzzini, kā 2017. gada tonis Denim Drift var pārveidot tavu mājvietu.

Iepazīstinām ar 2017. gada toni

2017. gada iekārojamākais tonis Denim Drift ir nevainojami piemērots jebkurai mājvietai.

Meklējot gada toni, esam sagatavojuši paleti, kurā izmantots dažādu zilo toņu spektrs, un vari atrast toni, kas ir piemērots tev un tavam dzīvesveidam.

[Denim Drift] (https://www.sadolin.lv/lv/informacija-par-krasam/s01050) nevainojami iederas šajā paletē. Tas ir dabiski nomierinošs tonis, kam atkarībā no blakus toņiem piemīt dažādas īpašības, tāpēc to var izmantot dažādas vides radīšanai mājvietā.

Starptautiska tikšanās

Mūsu Globālā estētiskas centra komanda katru gadu sapulcē dizaina ekspertus no visas pasaules. Viņi vairākas dienas apspriež realitātē novērotās tendences un toņu izvēles, kas ir populāras dizaina, arhitektūras un modes nozarē, kā arī plašāka mēroga sabiedrības tendences.

Izmantojot šo unikālo skatījumu apvienojumu, eksperti izkristalizē attiecīgā brīža noskaņojumam piemērotu motīvu un toņu tendences, kas to atspoguļo.

Jauns skatījums

Gada 2017 vispārējais motīvs Dzīve jaunā gaismā atspoguļo to, ka cilvēkiem visā pasaulē mainās vērtības, un mēs augstāk vērtējam ikdienišķos dzīves elementus, kas ir ļoti būtiski.

Arvien nozīmīgāka loma tiek piešķirta līdzsvara meklēšanai starp darbu un mājām, dabu un cilvēka radīto, mūsu privāto un sabiedrībai veltīto dzīvi.

Šī iemesla dēļ komanda pavisam dabiski izvēlējās zilos toņus. Tie ir mūsu ikdienišķās dzīves toņi, kas sastopami visur, sākot ar skaidrām, zilām debesīm un beidzot ar drēbju skapja saturu.

Katram piemērots zilais tonis

Zilais tonis ir ikdienas krāsa, kas piešķir guļamistaba mierpilnu, dabisku gaisotni.

“Šis motīvs izceļ ikdienišķo, un tas man ļoti patīk,” atzīst Helēna van Gente, Globālā estētikas centra radošā direktore. “Tas ietver daudzus un dažādus aspektus.”

“Šo toni varam vērot gan džinsu audumā, gan karaliskā samtā. Arī dabā tas ir brīnišķīgi atsvaidzinošs tonis. Visiem tas sagādā prieku un ļauj justies ērti, tāpēc, meklējot 2017. gada vispārējo motīvu, izvēlējāmies šo zilo toni.”

Daudzpusīgais zilais tonis

Gada tonis Denim Drift ir tik daudzpusīgs, ka to var izmantot jebkurā vidē.

Tas viss tiek iekļauts mūsu mājvietas iekārtojumā, jo tā ir vide, kas visciešāk saistīta ar mūsu personību un ko mēs varam pārvaldīt. Denim Drift ir izcils tieši tāpēc, ka atkarībā no izmantošanas veida un vietas izskatās pavisam citādi.

Komanda ir izstrādājusi četrus motīvus un papildu paletes, kas izceļ šo daudzpusīgumu.

Kurus toņus izvēlēties?

[S0.10.50] (https://www.sadolin.lv/lv/informacija-par-krasam/s01050)

Noskaties video un uzzini vairāk

Lai uzzinātu vairāk par 2017. gada toni un saistītajām tendencēm, kā arī noskaidrotu, kā to visu iedzīvināt savā mājvietā, izmanto lietotni Sadolin Visualizer.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer