Vai meklē mieru un klusumu? "Klusās revolūcijas" krāsu tendence paredz izmantot maigus neitrālos toņus, lai radītu nomierinošas telpas mūsu mājokļos.

Jāatslābinās? Radi ap sevi maigas krāsas

Izmanto neuzkrītošu krāsu, lai radītu mierpilnu mājokli.

Mūždien uzmanību meklējošā pasaulē ir svarīgi radīt nomierinošas telpas mājoklī, kas ļauj atslēgties un atjaunot miesas un prāta enerģiju. Krāsu salikumu, kas vienlīdz nomierina un uzmundrina, nebūs jāmeklē tālāk par šo nobriedušo neitrālo, dūmakaini neitrālo un maigu balto toņu paleti.

Šī reizē pārliecinošā un pieticīgā krāsu tendence paredz izmantot neuzkrītošas krāsu un toņu izmaiņas, lai panāktu maksimālu efektu. Sākumā radi pilnīgi baltu pamatu, pēc tam iesaisti krāsas ar maigām pieskaņām, piemēram, bālu smilšu krāsu, dūmakainu debeszilo vai vēsu akmens toni. Šie dūmakainie neitrālie toņi palīdzēs piešķirt siltumu un krāsu, nepārņemot telpu, bet paklāji vai pledi līdzīgos toņos piešķirs tekstūras elementu.

Kad strādā ar tādu bālu krāsu savienojumu kā šis, apgaismojums ir slepenais ierocis noskaņām bagātas telpas radīšanā. Saglabā apgaismojumu neuzkrītošu un maigu, iesaistot vairākas atsevišķas zemas jaudas stāvlampas un griestu lampas ar regulējamu spožumu. Šī tēla pamatā ir vienkārši un neuzkrītoši elementi, tādēļ panākumu atslēga ir neitrālas un nosvērtas telpas radīšana — ego šeit nav atļauts!

Izmēģiniet Sadolin Visualizer