Meklē iedvesmu? Atdzīvini apnikušas sienas ar toņiem, kas atgādina par iemīļoto ceļojumu galamērķi

No Meksikas līdz Marokai: 5 ceļojumu iedvesmotas toņu idejas

Atdzīvini apnikušas sienas ar toņiem, kas atgādina par iemīļoto ceļojumu galamērķi.

“Es vēlos, lai pēc iekārtojuma maiņas mājoklis būtu personiskāks, taču nezinu, kuru no daudzajiem toņiem izvēlēties! Vai varat ieteikt atjautīgas idejas iedvesmai?”

Ceļojumi uz tāliem galamērķiem ir lielisks veids, kā iepazīt jaunas kultūras un atvest mājās atmiņas, kas vēl ilgi liks smaidīt. Bet pasakains atvaļinājuma vai nedēļas nogales ceļojums var kļūt par lielisku iedvesmas avotu toņiem.

Ja radušās grūtības izvēlēties toņu salikumu mājokļa iekārtojumam, kādēļ gan neapskatīt nesenā atvaļinājuma fotogrāfijas un neiedvest ceļojuma garu mājokļa sienās? Vēsas pilsētas ainavas klusinātie toņi vai eksotiskas floras un faunas košās krāsas var būt lielisks iedvesmas avots.
Mēs esam apkopojuši dažus populārus variantus. Labu ceļavēju!

Ja tev patīk atturīgs interjers, nākamajā mājokļa iekārtošanas reizē izmēģini skandināvu stilu.

1. Skandināvu atturība

Ja tev patīk atturīgs interjers ar mūsdienīgu, elegantu noskaņu, varbūt ir vērts nākamajā mājokļa iekārtošanas reizē izmēģināt skandināvu stilu?

Izvēlies vienkāršu vēsu, pieklusinātu toņi paleti — ūdens zilos vai gaiši pelēkos toņus — un apvieno to ar olīvu zaļā un sinepju dzeltenā toņa akcentiem, lai radītu neuzkrītošu retro noskaņu. Papildini ar interjera elementiem no dabīgiem materiāliem, piemēram, kokvilnas un linu auduma, lai izveidotu mierīgu un ērtu dizainu.

Koši, jūsmīgi toņi un izteiksmīgi acteku raksti ir ideāli piemēroti, lai mājoklī realizētu Meksikas iedvesmotu tematiku.

2. Lai dzīvo Meksika

Koši, jūsmīgi toņi un izteiksmīgi acteku raksti ir ideāli piemēroti, lai mājoklī realizētu Meksikas iedvesmotu tematiku.

Izvēlies baltu vai tumši pelēku fonu un ļaujies jautrībai, neierobežojot iztēli! Izvēlies košus toņus, piemēram, koši zilo un saules dzelteno, vai radi dramatisku efektu, izmantojot kontrastējošu toņu salikumu, kurā citrusaugļu toņi, piemēram, citrondzeltenais, apvienoti ar fuksīna rozā toni.

Papildini toņu salikumu ar sukulentiem vai kaktusiem podos, lai radītu autentisku spāņu villas noskaņu.

Londonas iedvesmots zilganpelēks toņu salikums var radīt ļoti omulīgu un izsmalcinātu noskaņu.

3. Londonas vilinājums

Laikapstākļi mēdz būt nedaudz drūmi, bet, izmantojot pareizi, Londonas iedvesmots zilganpelēks toņu salikums var radīt ļoti omulīgu un izsmalcinātu noskaņu.

Ja vēlies izmantot daudzpusīgu toņu paleti, izvēlies divas pelēkās krāsas, kas atšķiras par pāris toņiem. Nokrāso ar gaišāko toni sienas un tumšāko apmali. Papildini ar sniegbaltiem griestiem un sarkaniem akcentiem, smeļoties iedvesmu no Londonas slavenajiem divstāvu autobusiem. Ja vēlies izveidot mūsdienīgāku tēlu, vari papildināt dizainu ar nerūsējoša tērauda bāra krēsliem vai masīvu kafijas galdiņu.

Ja tev patīk silts, eklektisks interjers, apsver iespēju iekārtot mājokli, izmantojot Marokas iedvesmotu toņu salikumu.

4. Marokas maģija

Ja tev patīk silts, eklektisks interjers, apsver iespēju iekārtot mājokli, izmantojot Marokas iedvesmotu toņu salikumu.

Apvieno siltus sarkanos toņus ar papildinošiem neitrālajiem toņiem, piemēram, smilšu un terakotas toni, lai radītu senās Marakešas noslēpumaino noskaņu.

Pilnveido dizainu ar košām laternām un rakstainiem paklājiem, lai radītu dzīvīgu noskaņu.

Ja tev patīk dabīgi zemes toņi, ļauj vaļu savai mežonīgajai pusei un ienes mājoklī nedaudz Āfrikas maģijas.

5. Āfrikas piedzīvojums

Ja tev patīk dabīgi zemes toņi, kādēļ gan neļaut vaļu savai mežonīgajai pusei un neienest mājoklī nedaudz Āfrikas maģijas?

Nokrāso sienas maigos, neitrālos toņus, piemēram, haki un karameļu, un koka detaļas un palodzes baltā krāsā, lai radītu svaigu dizainu.

Pilnveido dizainu ar dabīgas krāsas mēbelēm un piešķir tam nedaudz dramatiskuma ar zebras raksta paklāju vai leoparda raksta kāju soliņu.

Noderīgs padoms Ja jaunajam toņu salikumam smēlies iedvesmu no iemīļotas atvaļinājuma fotogrāfijas, kādēļ gan neierāmēt to un nepiekārt pie nokrāsotās sienas? Tas ir lielisks veids, kā personalizēt mājokli un atgādināt sev par patīkamiem brīžiem.

Izmēģiniet Sadolin Visualizer