Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Ambiance krāsas toņa testeris

Krāsas toņa testeris
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Stipri matēta
 • Patēriņš Patēriņš (1 kārta) - uz iepriekš krāsotas virsmas10–12 m²/l , uz iesūcošas virsmas 7–9 m²/l
 • Žūšanas laiks 0,5h
 • kārtas 2
Produkta īpašības
 • Ērti uzklāt uz virsmas

Produkta apraksts

“Sadolin Ambiance” krāsas toņa testeris “trīs vienā” ietver krāsas toni, krāsu un krāsotāja rullīti, ļaujot ērti izmēģināt dažādus krāsas toņus uz savas mājas sienas. Unikālo krāsas toņa testeri ērti lietot - krāsošanai nav nepieciešams atševišķs rullītis, viss darba process norit ātri. Ar testera minirullīti krāsu var uzklāt uz virsmas tikpat viegli kā ar parasto rullīti, tāpēc ar testera palīdzību iegūtais rezultāts būs maksimāli tuvs vēlākajam galarezultātam. Krāsas toņa testeris ietver sienu krāsošanai paredzētu ūdens bāzes stipri matētu krāsu, kam faktiski nav smaržas un ko raksturo ļoti zems GOS saturs (≤ 2 g/l). Krāsas toņa testeris ir pieejams “Sadolin Ambiance” paletes 54 toņos.

Pielietojuma apraksts

Krāsas toņa testeris ir piemērots izmantošanai iekšdarbiem uz līdzenas sienas virsmas (ģipša plātnes, špaktelētas minerālmateriāla virsmas), un palīdz izvēlēties krāsas toni. Izraugoties piemērotu toni mēbelēm, ieteicams ar testera palīdzību nokrāsot izturīgu kartonu vai biezu papīru un pielikt paraugu pie mēbelēm, lai iegūtu priekšstatu par to, vai izvēlētais tonis ir piemērots konkrētajai virsmai.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, izmantot individuālās aizsardzības līdzekļus. Ja norīts, nekavējoties meklēt mediķu palīdzību. Sazinieties ar SAINDĒŠANĀS INFORMĀCIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Satur: C(M)IT/MIT(3:1) maisījumu un 1,2-benzizo- tiazol-3(2H)-onu. Var izraisīt alerģisku reakciju.

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai, tīrai, bez taukiem un putekļiem. Vajadzības gadījumā virsma jānomazgā ar remdenu ūdeni, savukārt ļoti netīrām virsmām jāizmanto piemērots mazgāšanas līdzeklis. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Vecā atdalījusies krāsa un slikti saistītas virskārtas jānotīra līdz stingrai pamatnei. Lai uzlabotu sasaistīšanos, iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu krāsota virsma jānoslīpē ar smilšpapīru. Pamatvirsmas plaisas un nelīdzenumi jāpiepilda ar piemērotu špaktelēšanas tepi no Sadolin produktu klāsta. Virsma gludi jānoslīpē un jāattīra no putekļiem.
 • 2. Tīrīšana
  Netīras krāsotās virsmas tīrīšanai var izmantot remdenu ūdeni un mīkstu mikrošķiedras drānu vai mazgāšanai paredzētu drānu. Ļoti netīras virsmas tīrīšanai var lietot arī neitrālus tīrīšanas līdzekļus (pH 6–8). Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Neizmantot tīrīšanas vielas, kas satur organiskos šķīdinātājus, kā arī abrazīvus darbarīkus, piemēram, cietu sūkli un cietsaru suku.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…