Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Ambiance Pearl

Pusmatēta krāsa sienām ar ļoti labu nodilumizturību
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Pusmatēta
 • Patēriņš 8-10 m²/l
 • Žūšanas laiks Putekļneuzņēmīga pēc 0,5 stundām, var krāsot pēc 1-2 stundām
 • kārtas 2
Ilgtspēja
Produkta īpašības
 • Augsta krāsas noturība
 • HD kvalitāte
 • GOS 0%
 • Augsta izturība pret mitro tīrīšanu

Produkta apraksts

Pusmatēta krāsa sienām un griestiem ar labu segtspēju un augstu nodilumizturību,
paredzēta iekšdarbiem. Tā kā krāsa spēj ļoti labi izturēt tīrīšanu (1. klases izturība pret mitro tīrīšanu, EN 13 300), tā ir piemērota lietošanai telpās, kur krāsotai virsmai jābūt ar augstu izturību pret mazgāšanu. Produkts viegli klājas uz virsmas, nešļakstās un labi izlīdzinās, radot līdzenu krāsas pārklājumu. Var tonēt visos krāsu paletes toņos.

Pielietojuma apraksts

Uz virsmas jāuzklāj 1–2 kārtas krāsas ”Ambiance Pearl”. Nepieciešamības gadījumā pirms pirmās kārtas krāsošanas jāpievieno ūdens (līdz 10% no tilpuma), taču beigu apdares kārtai uz virsmas jāuzklāj neatšķaidīta krāsa. Pirms nākamās kārtas uzklāšanas krāsotajai virsmai jāļauj nožūt saskaņā ar prasībām.
Par darbarīku ieteicams izmantot piemērotu rullīti, otu vai smidzinātāju.
Krāsošanas laikā gaisa un virsmas temperatūrai jābūt +10…+25 °C (ieteicamā temperatūra +18±2 °C), relatīvajam gaisa mitrumam: 40…80% (ieteicams – 65%).

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, izmantot individuālās aizsardzības līdzekļus. Norīšanas gadījumā nekavējoties meklēt mediķu palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Satur- 1,2-benzizotiazol-3(2H)-ona un C(M)IT/MIT maisījumu (3-1). Var izraisīt alerģisku reakciju.

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai, tīrai, bez taukiem un putekļiem. Vajadzības gadījumā virsma jānomazgā ar remdenu ūdeni, savukārt ļoti netīrām virsmām jāizmanto piemērots mazgāšanas līdzeklis. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Vecā atdalījusies krāsa un slikti saistītas virskārtas jānotīra līdz stingrai pamatnei. Lai uzlabotu sasaistīšanos, iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu krāsota virsma jānoslīpē ar smilšpapīru. Pamatvirsmas plaisas un nelīdzenumi jāpiepilda ar piemērotu špaktelēšanas tepi no Sadolin produktu klāsta. Virsma gludi jānoslīpē un jāattīra no putekļiem.
 • 2. Tīrīšana
  Netīras krāsotās virsmas tīrīšanai var izmantot remdenu ūdeni un mīkstu mikrošķiedras drānu vai mazgāšanai paredzētu drānu. Ļoti netīras virsmas tīrīšanai var lietot arī neitrālus tīrīšanas līdzekļus (pH 6–8). Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Neizmantot tīrīšanas vielas, kas satur organiskos šķīdinātājus, kā arī abrazīvus darbarīkus, piemēram, cietu sūkli un cietsaru suku.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Lūgums uzgaidīt, tonis lādējas…