Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Bindo 2

Tīri balta krāsa griestiem
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Stipri matēta
 • Patēriņš 10-12 m²/l
 • Žūšanas laiks Putekļneuzņēmīga pēc 1 stundas, nākamo kārtu var klāt pēc 2 stundām
 • kārtas 2
Ilgtspēja
Produkta īpašības
 • Tīri balta krāsa griestiem
 • Neatstāj redzamas krāsas rullīša pēdas
 • Viegli klājas un ātri žūst
 • Ziemeļvalstu sertifikāts “Ziemeļu Gulbis”

Produkta apraksts

Stipri matēta, pilnīgi balta un bieza emulsijas krāsa griestiem "Bindo 2" veido nevainojamu virsmas apdari. Viendabīgās konsistences sastāvs nodrošina ērtu krāsas uzklāšanu un ļauj iegūt vienmērīgi gludu virsmu bez redzamām krāsas rullīša pēdām. Krāsu raksturo viegla smarža un ļoti zems GOS (gaistošo organisko savienojumu) saturs, to var tonēt gaišos toņos.
Ziemeļvalstu sertifikāts “Ziemeļu gulbis” apliecina atbilstību stingriem vides standartiem. Krāsa ir paredzēta dzīvojamo un sabiedrisko telpu griestu krāsošanai. Piemērota jaunām un iepriekš krāsotām apmetuma, betona un špaktelētām, kā arī ģipškartona plātņu virsmām.

Pielietojuma apraksts

Pirms lietošanas krāsa labi jāsamaisa.
Uz virsmas jāuzklāj 2 kārtas krāsas ar rullīti, otu vai smidzinātāju, starp kārtām ļaujot virsmai pilnībā nožūt. Pirms nākamās kārtas klāšanas iepriekšējai krāsas kārtai jābūt pilnīgi sausai. Lielas virsmas jākrāso bez pārtraukuma; pārtraukumi ir pieļaujami tikai stūros.
Veicot krāsošanu, jāuzmana, lai uz rullīša vienmēr būtu pietiekami daudz krāsas. Krāsa jāuzklāj bagātīgi, lai krāsotā virsma ilgāk saglabātu mitrumu, jo tā būs vieglāk to izlīdzināt.
Griesti jākrāso krītošās gaismas virzienā, t.i., izlīdzinošie triepieni jāveic no loga puses.
Krāsošanas laikā gaisa un virsmas temperatūrai jābūt +10...25°C (ieteicams +18±2°C), relatīvajam gaisa mitrumam 40…80% (ieteicams 65%). Ja temperatūra ir augstāka vai zemāka nekā ieteikts vai ir caurvējš, var veidoties nekvalitatīva krāsas plēve.
Krāsa ir gatava lietošanai un nav jāatšķaida. Krāsu atšķaidot vai uzklājot uz virsmas plānākā kārtā, nekā ieteikts, var pasliktināties produkta īpašības.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, izvairīties no saskares ar ādu un acīm. Pēc norīšanas steidzami meklēt medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Uzmanību! Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot smidzinājumu, miglu. ES pieļaujamā GOS robežvērtība produktam (apakšgr. A/a) - 30 g/l. GOS saturs produktā < 1 g/l

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai, tīrai, bez taukiem un putekļiem. Vajadzības gadījumā virsma jānomazgā ar remdenu ūdeni, savukārt ļoti netīrām virsmām jāizmanto piemērots mazgāšanas līdzeklis. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Vecā atdalījusies krāsa un slikti saistītas virskārtas jānotīra līdz stingrai pamatnei. Lai uzlabotu sasaistīšanos, iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu krāsota virsma jānoslīpē ar smilšpapīru. Pamatvirsmas plaisas un nelīdzenumi jāpiepilda ar piemērotu špaktelēšanas tepi no "Sadolin" produktu klāsta. Virsma gludi jānoslīpē un jāattīra no putekļiem. Poraina, piem., špaktelēta vai iepriekš nekrāsota apmetuma, betona un ķieģeļu virsma, kā arī ģipša plātnes jānogruntē ar gruntskrāsu "Grund". Iepriekš neapstrādātas kokšķiedras un kokskaidu plates un atšķirīgas porainības (piem., daļēji špaktelēta) virsma jānogruntē ar gruntskrāsu "Super Grund".
 • 2. Tīrīšana
  Normālos apstākļos krāsas plēve galīgi sacietē 4 nedēļu laikā pēc krāsošanas, tāpēc virsmu nedrīkst mazgāt vai tīrīt, līdz nav pagājis norādītais laiks. Pēc 4 nedēļām virsma kļūst izturīga pret tīrīšanu. Netīru krāsotu virsmu tīra ar remdenu, tīru ūdeni, vajadzības gadījumā var izmantot neitrālu (pH 6–7) tīrīšanas līdzekli. Nav piemēroti tīrīšanas līdzekļi, kas satur organiskos šķīdinātājus (piemēram, spirtu). Virsmas tīrīšanai izmantojama mitra drāna vai mīksts sūklis. Neizmantot abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, raupjus sūkļus vai cietas sukas. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...