Bio-Cleaner

Tilpums
Šis produkts pašlaik nav pieejams tiešsaistē. Lūdzu, apmeklējiet tuvāko veikalu.
Dotie izmēri:
Amount Needed:
For the best result we recommend to use {coatAmount} for {productTitle}
Produkta īpašības
  • Ērti uzklāt uz virsmas

Produkta apraksts

Dezinficējošs tīrīšanas līdzeklis virsmas attīrīšanai no pelējuma. Neatšķaidīts līdzeklis ir piemērots izmantošanai pirms virsmas krāsošanas; regulārai virsmas mazgāšanai lietojams šķīdums. Piemērots jaunu un iepriekš krāsotu koka virsmu un minerālvirsmu tīrīšanai, veicot ārdarbus un iekšdarbus.

Pielietojuma apraksts

Ar pelējumu klātas virsmas attīrīšanai lietojams neatšķaidīts līdzeklis «Bio-Cleaner». Tīrīšanas līdzeklis jāklāj uz netīrās virsmas ar suku, platu otu vai sūkli, uz lielām virsmām – ar smidzinātāju. Šķīdums klājams uz virsmas virzienā no apakšas uz augšu. Jāļauj šķīdumam iedarboties 5-10 minūtes, pēc tam virsma jānotīra ar suku un rūpīgi jānoskalo ar tīru ūdeni. Jāraugās, lai uz virsmas nepaliktu tīrīšanas līdzekļa palieku. Virsma vienmēr jānoskalo virzienā no augšas uz leju. Nepieļaut šķīduma iesūkšanos pamatvirsmā, jo tas var bojāt uz virsmas uzklājamo jauno krāsas kārtu. Vannas istabās, mazgātavās, pārtikas rūpniecības uzņēmumos u.c. telpās, kurās ir labvēlīgi apstākļi pelējuma attīstībai, virsmas regulārai tīrīšanai var izmantot «Bio-Cleaner» un tīra ūdens maisījumu attiecībā 1:10. Regulāra virsmu kopšana ar mazgāšanas šķīduma palīdzību palīdz novērst pelējuma veidošanos. Darbarīki: suka, plata ota, sūklis, smidzinātājs.

Veselība un drošība

Pēc darba trauku cieši noslēgt. Aizliegts izliet kanalizācijā vai ūdenskrātuvēs. Šķidrās atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
  • BIO-CLEANER MSDS LV.pdf
  • BIO-CLEANER_TDS_LAT.pdf

Ieteikumi un padomi

  • 2. Tīrīšana
    No darbarīkiem notīriet krāsas atlikumus un izmazgājiet tos ar ūdeni.
  • 3. Uzglabāšana
    Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC).
Izmēģiniet Sadolin Visualizer