Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Celco Parquet, matēta

Grīdas laka uz ūdens bāzes
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Matēta
 • Patēriņš 10-13 m²/l
 • Žūšanas laiks 2h
 • kārtas 2
Produkta īpašības
 • Ļoti izturīga virsma
 • Viegli tīrīt
 • Uz ūdens bāzes

Produkta apraksts

Ūdenīs bāzes grīdas laka, ko raksturo laba nodilumizturība. Produkts viegli klājas uz virsmas un labi izlīdzinās. Lakotā virsma ir izturīga pret skrāpējumiem, kā arī pret ūdens un sadzīves ķīmijas iedarbību. Laika gaitā lakotā virsma nedzeltē. Laka ir pieejama ar divām spīduma pakāpēm – matēts un spīdīgs. Produkts ir piemērots jauna un iepriekš lakota vairogu, dēlīšu parketa un gabalparketa, kā arī dēļu grīdas lakošanai.

Pielietojuma apraksts

Virsma jānolako, uzklājot uz tās 2-3 kārtas “Celco Parquet”, pirms katras nākamās kārtas uzklāšanas nogaidot vismaz 5 stundas. Vienā diennaktī uz virsmas jāuzklāj maksimāli 2 kārtas. Vajadzības gadījumā pirms katras kārtas uzklāšanas virsma viegli jānoslīpē.
Laka ir gatava lietošanai. Pirmajai kārtai var pievienot tīru ūdeni līdz 10% apmērā no lakas tilpuma, taču nākamām kārtām uz virsmas jāklāj neatšķaidīts produkts. Laka klājama uz virsmas koksnes šķiedru virzienā. Pirms lietošanas laka kārtīgi jāsamaisa, pēc tam lakai jāļauj pastāvēt 5-10 minūtes, lai pazustu maisīšanas laikā radušies gaisa pūslīši. Lakojot ar otu un veltnīti, jāstrādā mierīgi, lai lakas kārtā neiekļūtu lieks gaiss. Īpaša piesardzība jāievēro vietās, kur var sakrāties vairāk lakas, piem., stūros. Šādās vietās lakošanai ieteicams izmantot otu. Ar ūdens bāzes laku pārklātas virsmas atkārtotai lakošanai jāizmanto tikai ūdens bāzes laka! Vienas divu dienu laikā laka kļūst izturīga pret vieglu slodzi, taču galīgā nodilumizturība tiek iegūta ne vēlāk kā 4 nedēļu laikā. Smagus priekšmetus un paklājus uz grīdas var likt tikai tad, kad ir pagājusi viena nedēļu pēc virsmas lakošanas. Darbarīki: ota, rullītis, lakas aplikators.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, izvairīties no saskares ar ādu un acīm. Pēc norīšanas steidzami meklēt medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Uzmanību! Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot smidzinājumu, miglu.

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Lakojamai virsmai jābūt attīrītai no putekļiem, netīrumiem, taukiem un vaska. Jāraugās, lai visos darba posmos virsma būtu sausa, koksnes mitrumsaturam jābūt mazākam par 18%.
 • 2. Tīrīšana
  Netīras krāsotās virsmas tīrīšanai var izmantot remdenu ūdeni un mīkstu mikrošķiedras drānu vai mazgāšanai paredzētu drānu. Ļoti netīras virsmas tīrīšanai var lietot arī neitrālus tīrīšanas līdzekļus (pH 6–8). Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Neizmantot tīrīšanas vielas, kas satur organiskos šķīdinātājus, kā arī abrazīvus darbarīkus, piemēram, cietu sūkli un cietsaru suku.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...