Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

Celco Terra, pusmatēta

Grīdas laka
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Pusmatēta
 • Patēriņš 10-13 m²/l
 • Žūšanas laiks 2h
 • kārtas 2
Produkta īpašības
 • Ļoti izturīga virsma
 • Viegli tīrīt
 • Laba segtspēja

Produkta apraksts

Koka un betona grīdai paredzēta laka, ko raksturo laba nodilumizturība. Laka labi izlīdzinās un veido pret skrāpējumiem, kā arī pret ūdens un sadzīves ķīmijas iedarbību izturīgu lakotu virsmu. Lakotā virsma ir viegli kopjama. Laka ir pieejama ar trim spīduma pakāpēm. Laka ir piemērota jaunas un iepriekš lakotas vairogu, dēlīšu parketa un gabalparketa un koka dēļu grīdas lakošanai, kā arī iepriekš neapstrādātas betona grīdas apstrādei (putekļu sasaistīšana, lakošana).

Pielietojuma apraksts

Uz virsmas jāuzklāj 2 kārtas neatšķaidītas lakas “Celco Terra”, vajadzības gadījumā jāveic starpstadijas slīpēšana. Laka ir gatava lietošanai, pirms izmantošanas laka rūpīgi jāsamaisa. Laka klājama uz grīdas koksnes šķiedru virzienā. Smagus priekšmetus un paklājus var likt uz grīdas nedēļu pēc lakošanas. Putekļu sasaistīšanai uz betona grīdas virsmas jāuzklāj 1 kārta lakas “Celco Terra” un lakbenzīna maisījuma attiecībā 1:1. Pirms lietošanas laka kārtīgi jāsamaisa, pēc tam lakai jāļauj pastāvēt 5-10 minūtes, lai lakā esošie gaisa pūslīši paceltos augšā. Lakojot ar otu un veltnīti, jāstrādā mierīgi, lai lakas kārtā neiekļūtu lieks gaiss. Īpaša piesardzība jāievēro vietās, kur var sakrāties vairāk lakas, piem., stūros. Šādās vietās lakošanai ieteicams izmantot out. Darbarīki: ota, rullītis.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, izvairīties no saskares ar ādu un acīm. Pēc norīšanas steidzami meklēt medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Uzmanību! Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot smidzinājumu, miglu.

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Lakojamai virsmai jābūt attīrītai no putekļiem, netīrumiem, taukiem un vaska. Jāraugās, lai visos darba posmos virsma būtu sausa, koksnes mitrumsaturam jābūt mazākam par 18%.
 • 2. Tīrīšana
  Netīras krāsotās virsmas tīrīšanai var izmantot remdenu ūdeni un mīkstu mikrošķiedras drānu vai mazgāšanai paredzētu drānu. Ļoti netīras virsmas tīrīšanai var lietot arī neitrālus tīrīšanas līdzekļus (pH 6–8). Pēc tīrīšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Neizmantot tīrīšanas vielas, kas satur organiskos šķīdinātājus, kā arī abrazīvus darbarīkus, piemēram, cietu sūkli un cietsaru suku.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...