Izmēģiniet Sadolin Visualizer

Lejupielādējiet lietotni un virtuāli pielaikojiet toņus uz sienām
Skatīt

EasyCare Wood&Metal

Matēta, ūdens bāzes krāsa koka un metāla virsmām
Tilpums
Krāsas kalkulators
Dotie izmēri:
Nepieciešamais apjoms:
Labākam gala rezultātam iesakām izmantot {coatAmount} produkta {productTitle}
Svarīgākā informācija
 • Spīdums Matēta
 • Patēriņš 8 m²/l
 • Žūšanas laiks Putekļneuzņēmīga pēc 2–3 stundām, otro kārtu var uzklāt pēc 6–8 stundām
 • kārtas 2
Ilgtspēja
Produkta īpašības
 • Koka un metāla virsmu krāsošanai
 • Skrāpējumizturīga tehnoloģija
 • Uz ūdens bāzes
 • Piemērota bērnu mēbelēm un rotaļlietām

Produkta apraksts

Matēta alkīda krāsa uz ūdens bāzes, ātri žūst, viegli klājas uz virsmas. Produkts ir
piemērots mēbeļu, durvju, logu, radiatoru un citu koka un metāla virsmu krāsošanai,
veicot iekšdarbus un ārdarbus. Var lietot arī iepriekš ar eļļas krāsu krāsotu sienu atsvaidzināšanai. Krāsas pārklājums ir izturīgs pret skrāpējumiem (pārbaudīts saskaņā ar standartu EVS-EN ISO 1518-1:2011) un nodilumu. Krāsoto virsmu viegli kopt. Atšķirībā no šķīdinātāja bāzes alkīda krāsām krāsa Sadolin EasyCare Wood&Metal, kas veidota uz ūdens bāzes, laika gaitā neizbalē, bet saglabā sākotnējo toni. Produkts ir piemērots bērnu mēbeļu un rotaļlietu krāsošanai (pārbaudīts saskaņā ar standartu EN 71:3:2013).

Pielietojuma apraksts

Pirms izmantošanas krāsa rūpīgi jāsamaisa. Uz virsmas jāuzklāj krāsa EasyCare Wood&Metal. Uz jaunas virsmas jāuzklāj 2 kārtas krāsas, uz nogruntētas vai iepriekš krāsotas virsmas jāuzklāj 1–2 kārtas. Krāsa ir gatava lietošanai.

Veselība un drošība

Sargāt no bērniem. Strādāt labi vēdināmā vietā, lietot individuālos aizsardzības līdzekļus, izvairīties no saskares ar ādu un acīm. Pēc norīšanas steidzami meklēt medicīnisko palīdzību. Sazinieties ar TOKSIKOLOĢIJAS CENTRU vai ārstu, ja jums ir slikta pašsajūta. Uzmanību! Izsmidzinot var veidoties bīstami ieelpojami pilieni. Neieelpot smidzinājumu, miglu. ES pieļaujamā GOS robežvērtība produktam (apakšgr. A/a) - 30 g/l. GOS saturs produktā < 1 g/l

Ieteikumi un padomi

 • 1. Virsmu sagatavošana
  Pamatvirsmai jābūt sausai, tīrai, bez taukiem un putekļiem. Vajadzības gadījumā virsma jānomazgā ar remdenu ūdeni, savukārt ļoti netīrām virsmām jāizmanto piemērots mazgāšanas līdzeklis. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni. Vecā atdalījusies krāsa un slikti saistītas virskārtas jānotīra līdz stingrai pamatnei. Lai uzlabotu sasaistīšanos, iepriekš ar eļļas vai alkīda krāsu krāsota virsma jānoslīpē ar smilšpapīru. Pamatvirsmas plaisas un nelīdzenumi jāpiepilda ar piemērotu špaktelēšanas tepi no Sadolin produktu klāsta. Virsma gludi jānoslīpē un jāattīra no putekļiem.
 • 2. Tīrīšana
  Normālos apstākļos krāsas plēve galīgi sacietē 4 nedēļu laikā pēc krāsošanas, tāpēc virsmu nedrīkst mazgāt vai tīrīt, līdz nav pagājis norādītais laiks. Pēc 4 nedēļām virsma kļūst izturīga pret tīrīšanu. Netīru krāsotu virsmu tīra ar remdenu, tīru ūdeni, vajadzības gadījumā var izmantot neitrālu (pH 6–7) tīrīšanas līdzekli. Nav piemēroti tīrīšanas līdzekļi, kas satur organiskos šķīdinātājus (piemēram, spirtu). Virsmas tīrīšanai izmantojama mitra drāna vai mīksts sūklis. Neizmantot abrazīvus tīrīšanas līdzekļus, raupjus sūkļus vai cietas sukas. Pēc mazgāšanas līdzekļa lietošanas virsma jānoskalo ar tīru ūdeni.
 • 3. Uzglabāšana
  Pēc darba cieši noslēgt krāsas tvertni. Glabāt slēgtā traukā sausā un vēsā vietā (temperatūrai jābūt augstākai par +5 ºC). Pirms darbarīku tīrīšanas noņemt lieko krāsu. Aizliegts novadīt kanalizācijā vai ūdenstilpēs. Šķidrās krāsas atliekas nogādāt bīstamo vielu savākšanas vietā, un tikai pilnīgi tukšas tvertnes nosūtīt atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam.
Izmēģiniet Sadolin Visualizer
Notiek datu iegūšana, lūdzu, uzgaidiet...